Szukaj

Ale widok! Edyta Górniak na luksusowych saniach otulona śniegiem! Nawet Mariah Carey nie ma takich świątecznych zdjęć!

Edyta Górniak życzenia na święta

Edyta Górniak w świątecznej sesji

Świąteczna sesja i życzenia Edyty Górniak. Wygląda jak światowa gwiazda. Artystka zachwyciła swoją sesją i wpisem. Zobacz, co opublikowała na Instagramie.

Czego Edyta Górniak życzyła swoim fanom?

Edyta Górniak to kolejna z gwiazd, która w okresie świątecznym postanowiła wykorzystać media społecznościowe i złożyć swoim obserwatorom życzenia. Trzeba przyznać, że zrobiła to w niezwykle piękny sposób, przez co spotkała się z aprobatą swoich fanów.

Górniak na Instagramie umieściła zdjęcie, które przypominało kartkę świąteczną. Piosenkarka pojawia się na nim w pięknej, zimowej scenerii. Siedzi na saniach, ciągniętych przez renifery ubrana w biały kożuch i okryta puchowym kocem. W lewym górnym roku widnieje napis Merry Christmas (Wesołych Świąt) i dopisek kocham.

Specjalnie dla swoich obserwatorów tak uroczą kartkę wzbogaciła o podpis, który poruszy niejedno serce. Górniak, która niedawno rozstała się ze swoim partnerem, fanom życzy by w tym czasie odnaleźli w sobie wiarę, wybaczenie, a także miłość i dobroć dla samego siebie.

Życzę nam wszystkim bezpieczeństwa naszego Świata. Wszystkim wrażliwym Duszom odwagi w uchronieniu samych siebie w tym codziennym obłędzie, gonitwie i w czasach epidemii egoizmu. Życzę nam czasu na życie! Chęci i umiejętności kreowania szczęśliwych chwil. Czyńmy cuda. Uśmiechajmy się. Tulmy, zauważajmy, chrońmy i ufajmy swojemu sercu. Umysł można programować i kontrolować. Tylko Serce więc pozostaje wyznacznikiem prawdy. Przytulam Was bardzo mocno i Dziękuję za Wasze oddanie i Miłość. Za obecność, za wsparcie i dobroć Waszą, która codziennie nadaje piękny sens mojemu życiu.

Piękne słowa, prawda?

Przy okazji posłuchajcie jednej z najpiękniejszych polskich piosenek świątecznych – Pada śnieg w wykonaniu Edyty Górniak to już klasyk!

Jak święta to tylko z polskimi hitami! Oto 12 piosenek bez których nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia! [RANKING]

Trudno powstrzymać łzy. Edyta Górniak pożegnała Zuzannę Łapicką. Miały wspólny plan

Edyta Górniak, Michał Szpak, Michał Wiśniewski… Gigantyczne wynagrodzenie dla gwiazd w Sylwestra! Opublikowano pełny ranking!


Czy lubisz Edytę Górniak?

×