Trudno powstrzymać łzy. Edyta Górniak pożegnała Zuzannę Łapicką. Miały wspólny plan

Edyta Górniak, Zuzanna Łapicka śmierć

Edyta Górniak, Zuzanna Łapicka śmierć

Edyta Górniak o śmierci Zuzanny Łapickiej

Zuzanna Łapicka nie żyje. Edyta Górniak pożegnała dziennikarkę poruszającym wpisem, w którym zdradziła, że po świętach miały umówić się na sąsiedzką kawę.

Zuzanna Łapicka nie żyje. Wspomnienie Edyty Górniak

W piątek, 21 grudnia, zmarła Zuzanna Łapicka. Odeszła ważna postać dla świata mediów, która pracowała i przyjaźniła się z najwybitniejszymi polskimi osobistościami.

W swojej książce Dodaj do znajomych, którą dziennikarka wydała w 2016 roku, opisała bliskie relacje z Krystyną Jandą, Magdą Umer czy Agnieszką Osiecką. Okazuje się, że Łapicka miała także bardzo dobry kontakt z Edytą Górniak, który ożył po przeprowadzce wokalistki z Los Angeles do Warszawy.

Edyta na Instagramie pożegnała Łapicką słowami, które rozrywają serce. Diwa zdradziła, że po świętach miały wspólny plan – wyjście na kawę i plotki, tak jak to robią bliskie sobie sąsiadki:

Pani Zuziu Kochana, przecież dopiero umówiłyśmy się na sąsiedzką kawę… Widać Pani piękny uśmiech pilnie Panu Bogu był potrzebny i zaprosił Cię do siebie pierwszy. My zatem zgodnie z Jego wolą, Nasze spotkanie musimy przełożyć.. Obiecuję, że tę kawę wspólnie kiedyś wypijemy… Nie potrafię Cię pożegnać moja Droga. Po prostu do zobaczenia.. Dziękuję za wszystkie lata niezmiennej dla mnie życzliwości. I za każde Pani powitanie „Moja Edytka”. Będę zawsze tęsknić. Przytulam mocno całą Rodzinę i przyjaciół Pani Zuzanny w tym trudnym, przedświątecznym czasie…

Z Zuzanną zdążył zaprzyjaźnić się również Allan Krupa, syn Edyty. Nastolatek na swoim Instagramie napisał równie wzruszający wpis co jego mama:

Droga Pani sąsiadko,
Mam nadzieję, że odpocznie Pani po swoich cierpieniach w raju… Bardzo żałuję, że nie zdążyłem Pani poznać… Niech spoczywa Pani w pokoju.

Zuzanna Łapicka miała 64 lata. Według nieoficjalnych informacji przegrała walkę z chorobą nowotworową.

Zuzanna Łapicka nie żyje. Odeszła wybitna dziennikarka

Cała sesja uczestników „Agent Gwiazdy 4” trafiła do sieci! Od razu widać, że to Edyta Górniak jest największą gwiazdą show!

Edyta Górniak, Michał Szpak, Michał Wiśniewski… Gigantyczne wynagrodzenie dla gwiazd w Sylwestra! Opublikowano pełny ranking!


Zuzanna Łapicka nie żyje

Zuzanna Łapicka nie żyje

Zuzanna Łapicka nie żyje

Zuzanna Łapicka nie żyje

Zuzanna Łapicka nie żyje

Zuzanna Łapicka nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×