Szukaj

Edyta Górniak w czasie pandemii nie zapomina o matce. Zrobiła jej piękny prezent

Edyta Górniak postanowiła przygotować dla swojej mamy Grażyny prawdziwą niespodziankę. Diwa wie, co jej sprawi największą radość i pozwoli przetrwać trudny czas kwarantanny.
Edyta Górniak z mamą

Edyta Górniak z mamą

Edyta Górniak wróciła ze Stanów Zjednoczonych w ostatniej chwili przed zamknięciem polskich granic. Diwa odbyła przymusową, dwutygodniową kwarantannę w swoim mieszkaniu w Krakowie. W czasie odosobnienia gwiazda ma wspaniałe relacje z fanami. Na swoich social mediach regularnie organizuje relacje live, podczas których odpowiada na pytania od fanów.

Po przymusowym czasie odosobnienia gwiazda nie zamierzała siedzieć z założonymi rękami. Edyta czynnie włączyła się w pomoc w walce z koronawirusem. W najgorszej sytuacji są w tej chwili domy pomocy społecznej. W takich placówkach przebywają osoby starsze i schorowane, które są w największej grupie ryzyka. Diwa postanowiła wesprzeć jedną z krakowskich placówek. Gwiazda odpowiedziała na potrzeby mieszkańców. Zrobiła duże zakupy, w których znalazły się brakujące w DPS produkty. Swoje wsparcie zaoferował również jej syn, Allan Krupa, który pracuje jako wolontariusz.

Edyta Górniak przygotowuje niespodziankę dla swojej mamy

O relacji Edyty Górniak i jej matki Grażyny w kolorowej prasie mogliśmy przeczytać wiele gorzkich słów. Media donosiły, że relacje między kobietami nie zawsze były wzorowe. O poprawienie relacji przez wiele lat zabiegała przyrodnia, młodsza siostry diwy – Małgosia. Kobiecie po wielu mediacjach udało się wreszcie pojednać Górniak z matką i ojczymem.

Pani Grażyna jest osobą starszą, a jej zdrowie jest bardzo nadszarpnięte. Kobieta przeszła aż 14 operacji. Latem 2018 roku walczyła o życie, gdy trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Diwa zrezygnowała wtedy z udziału w programie The Voice Kids, by zająć się schorowaną mamą.

Na żywo donosi, że kobieta bardzo martwi się o swoje córki. Zwłaszcza że przyrodnia siostra piosenkarki wraz z córeczką Amelką i swoim partnerem mieszkają w Londynie, gdzie liczba ofiar koronawirusa rośnie w zastraszającym tempie. Górniak stara się pocieszać panią Grażynę jak tylko może. Podobno gwiazda przyrzekła sobie, że będzie odwiedzać ją tak często, jak to tylko możliwe. A teraz ma wyjątkowo sprzyjające ku temu warunki – ma prawo jazdy, mieszka w Krakowie, z którego jest bliżej do Opola niż z Warszawy, a do tego musiała przełożyć koncerty na późniejszy termin.

Wizyta Edyty może pomóc ukoić matczyne serce i sprawić, że ona i jej mąż choć na chwilę oderwą się od smutnych doniesień, upieką sernik z orzechami, ugotują pomidorową, kóra tylko u nich smakuje Edycie tak wybornie – informuje tygodnik.

Teraz wszystko jest w rękach Edyty…


Edyta Górniak z mamą na próbie – Opole 2018

scena z: Edyta Górniak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edyta Górniak z mamą, Grażyną Górniak-Jasik

Edyta Górniak z mamą, Grażyną Górniak-Jasik

Grażyna Jasik bierze ślub. Matka Edyta Górniak

Grażyna Jasik bierze ślub. Matka Edyta Górniak

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    To przeciez sa zdjecia sprzed paru laty.

  • Gość pisze:

    Edyta ma prawo jazdy ,wybierze sie do Opola,ciekawe tylko jak Ona tam dojedzie.Smieszna kobietka z tej Edwardy.

  • GośćMariusz Bogusław Jellinek Żelichowskij pisze:

    mieszka w Krakowie? czy w Mogilanach? bo Mogilany nigdy nie bedą Krakowem tylko wsią z okolic Krakowa wiec jeżeli pani Edyta mieszka w Mogilanach to mieszka w podkrakowskiej wsi a nie w Krakowie i zawsze kiedy jedzie do miasta przejeżdża obok domu w którym mieszkam hehehe no ale to w sumie nic nie znaczy W Mogilanach mieszka taksówkarz który zabił moją babcie w 1988 roku na dzikim przejściu przez Zakopianską przed światłami w Łagiewnikach podobno ją wiózł 200 metrów na masce ale ja tego nie widziałem na włąsne oczy tak że to mogło być kłamstwo bo miała wtedy ze sobą bardzo dużo pieniedzy wiec nawet mogli ją porwać z ulicy zomowcy albo pogotowie i uśmiercić w karetce a mnie powiedzieli że to taksówkarz z Mogilan miała ze sobą akty własności nieruchomości min. 126 arów w Solwayu przed Carrefourrem na Zakopiance i inne dokumenty ja zajmowałem sie jej pochówkiem ale raczej jej grobu bede szukał na Miodowej na cmentarzu ortodoksów bo trumna w Skawinie raczej była pusta bo przenosiłem ją z ojcem na katafalk w kaplicy i była strasznie lekka i nie wolno jej było otworzyć.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×