Szukaj

Edyta Górniak znów zakochana! Nie uwierzycie co ją zdradziło

Edyta Górniak zakochana

Edyta Górniak jest w nowym związku?

Edyta Górniak znów jest zakochana? Po rozstaniu z Mateuszem Zalewskim znalazła pocieszenie w ramionach nowego mężczyzny. Sensacyjne doniesienia tabloidu postawiły fanów na nogi. Co wiadomo o nowym wybranku diwy? Ich związek wyszedł na jaw przez przypadek.

Edyta Górniak wkracza w 2019 rok z nową miłością? W 2018 wszystkie media rozpisywały się o jej relacji z Mateuszem Zalewskim, który w ostateczności okazał się dla artystki kompletnie nieodpowiedni. Zamiast wsparcia i miłości próbował ją kontrolować i odciąć od kariery – nic dziwnego, że Edyta go „pogoniła”. Diwa sama przyznała, że dopiero po czasie zrozumiała, że mają zupełnie inne potrzeby emocjonalne. Młodemu sportowcowi ni w głowie było dbanie o potrzeby partnerki, nie tylko te życiowe, ale również zawodowe. Utrata dziecka ostatecznie odepchnęła ich od siebie. Jeśli jednak wierzyć najnowszym doniesieniom Życia na gorąco, diwa jest znów zakochana.

Jej nowym wybrankiem jest Tomasz. Pochodzi z Sopotu, tak jak Edyta jest rodzicem – ma dwie córki. Obserwuje w social mediach zarówno Edytę jak i Allana, a gwiazda niedawno polubiła jego zdjęcie z córką. Ich relacja wydała się jednak przez coś zupełnie innego. Poszło o… paznokcie. Tomasz, który ma za sobą sportową karierę, pokazał nagranie na którym czule gładzi kobiecą dłoń. Traf chciał, że Edyta miała w tym momencie identyczny manicure, co nieznajoma z wideo.

Przypadek? 😉

Edyta Górniak obawia się o swoje życie! Tak przerażona nie była jeszcze nigdy

Wstrząśnięta Edyta Górniak rozpacza po śmierci Pawła Adamowicza. Zdobyła się na kilka gorzkich słów

To będzie HIT! Wiemy, co czeka Edytę Górniak w „Agencie”! Karolina Ferenstrein-Kraśko odsłoniła karty! [WIDEO]


Edyta Górniak przed wylotem do Los Angeles

Edyta Górniak przed wylotem do Los Angeles

Edyta Górniak na lotnisku

Edyta Górniak na lotnisku

Edyta Górniak - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Edyta Górniak - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×