Szukaj

Edyta Górniak zaśpiewa dla RODZINY KRÓLEWSKIEJ! Książęca para będzie zachwycona! „To dla niej wielkie wyzwanie”

Edyta Górniak zaśpiewa dla rodziny królewskiej

Edyta Górniak zaśpiewa dla rodziny królewskiej

Edyta Górniak zaśpiewa dla księżnej Kate i księcia Williama

Przed Edytą Górniak jeden z najważniejszych występów w jej karierze. Już 11 listopada, z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, największa diwa rodzimej sceny muzycznej wystąpi w Royal Albert Hall w Londynie. To właśnie tam swoje koncerty grywają najpopularniejsze międzynarodowe gwiazdy, więc dla Górniak jest to bez wątpienia spełnienie marzeń i ogromne wyróżnienie. Jakby tego było mało, a emocje już nie sięgały zenitu, na widowni pojawią się specjalni goście.

Jak donosi Fakt, wśród zaproszonych ważnych osobistości na koncercie mają pojawić się również księżna Kate i książę William, którzy w 2017 roku odwiedzili Polskę w ramach dyplomatycznego tournee po zaprzyjaźnionych krajach. Tym razem razem z naszymi rodakami będą świętować wolność Polski i przyglądać się naszym artystom podczas ceremonii. Zasiądą w specjalnej loży i będą mieli okazję usłyszeć Edytę w akcji!

Co na to sama artystka?

Edyta nie może się doczekać. Losy rodziny królewskiej zawsze ją bardzo interesowały, jest fanką matki Williama, księżnej Diany. Ten występ to dla niej zaszczyt, ale i wielkie wyzwanie. Ma nadzieję, że arystokratom spodoba się jej śpiew – wyjawił informator Faktu

To bez wątpienia ogromne wyzwanie ale również niesamowity zaszczyt. Nie wspominając już o tym, że Edyta będzie mogła sama zapytać członków rodziny królewskiej o wrażenia po jej występie, bo po uroczystościach przewidziany jest bankiet, a na nim – czas, który artyści spędzą z księciem i księżną.

Edyta na pewno ich zachwyci!

Zobacz: Edyta Górniak podczas wywiadu dostała ataku! O mały włos nie rozsadziło jej pęcherza! [WIDEO]

Zobacz: Edyta Górniak pochwaliła się swoją święconką! Nawet w kościele w Los Angeles wyglądała jak gwiazda

Zobacz: Jak polskie gwiazdy spędzają Wielkanoc? Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Edyta Górniak, Dominika Gawęda [DUŻO ZDJĘĆ]

 


Edyta Górniak ze święconką

Edyta Górniak ze święconką

Edyta Górniak dostała ataku śmiechu podczas wywiadu

Edyta Górniak dostała ataku śmiechu podczas wywiadu

Edyta Górniak z synem

Edyta Górniak z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×