Edyta Górniak w najbliższych miesiącach zarobi kokosy! W Polsce płacą jej za koncert jak za zboże!

Edyta Górniak zarobki

Edyta Górniak zarobki

Edyta Górniak zarobi fortunę

Edyta Górniak postanowiła wrócić do Polski na stałe. Gwiazda, która kilkanaście miesięcy temu wyprowadziła się do Los Angeles, podczas wizyty w kraju poznała nowego ukochanego. Uczucie, które pojawiło się między nią i Mateuszem Zalewskim rozkwitło, a diwa zdecydowała się na porzucenie Miasta Aniołów i powrót „na stare śmieci”. Nie oznacza to jednak, że będzie się jedynie wylegiwać!

Jak donosi jeden z tabloidów, do końca stycznia Edyta ma zaplanowanych 40 wystąpień! Za swoją ciężką pracę gwiazda zarobi ponad 1,5 miliona złotych. Na czym zbije takie kokosy?

Edyta dawno nie była tak zapracowana. Do trasy akustycznej przygotowuje się od tygodni. Zaprezentuje na niej fanom piosenki w intymnych aranżacjach i przeboje, których nigdy nie śpiewała. Ma tam próby z muzykami. Musi się rozśpiewać bo czasem będzie miała koncerty dzień po dniu. A w swoje urodziny w listopadzie jednego dnia wystąpi dwa razy w Teatrze Dramatycznym, w którym przed laty wszystko się zaczęło. To przecież na deskach tego teatru stawiała swoje pierwsze kroki w słynnym musicalu „Metro” – wyjawia Fakt

Nie można też zapomnieć, że 11 listopada gwiazda wystąpi w Royal Albert Hall z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na widowni mają się pojawić nawet przedstawiciele rodziny królewskiej!

Wygląda na to, że gwiazda rzeczywiście ma przed sobą miesiące pełne pracy. Dobrze, że przynajmniej jej się to opłaci. 😉

Ale uroczo! Chłopak Edyty Górniak zdecydował się uczcić specjalną okazję pięknym zdjęciem z gwiazdą!

Zjawiskowa Edyta Górniak pojawiła się jak anioł na zamkniętym koncercie dla VIP-ów! Wyglądała pięknie jak za dawnych lat!

Rozanielona Edyta Górniak hucznie świętuje 33 urodziny swojego ukochanego Mateusza! Ich romantyczna fotka jest już hitem internetu!


Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Edyta Górniak odmłodniała w Polsce

Edyta Górniak – Dywizjon 303, premiera filmu

Edyta Górniak – Dywizjon 303, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×