Edyta Górniak przestała gryźć się w język, gdy usłyszała Zapendowską. W długiej tyradzie padło wiele gorzkich słów

Elżbieta Zapendowska i Edyta Górniak

Elżbieta Zapendowska i Edyta Górniak

Elżbieta Zapendowska ostro skrytykowała Edytę Górniak i Allana Krupę. Diwa postanowiła odpowiedzieć. Tym razem nie gryzła się w język.

Edyta Górniak wzbudza skrajne emocje. Ma spore grono fanów, ale nie brakuje jej oponentów. Do tych drugich można zaliczyć Elżbietę Zapendowską. Specjalistka od emisji głosu w wywiadzie dla Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego ostro skrytykowała wokalistkę i jej syna, Allana Krupę. Szczególnie oberwało się Edycie.

Ma 18 lat i parcie na szkło pewnie. Bardzo chce robić to, co zaczął. Nie wiem, czy go rynek nie zabije, bo są lepsi. Ale też ma 18 lat i wychował się w takich warunkach, w jakich się wychował. Przy takiej matce, która plecie takie bzdury, że pół świata się śmieje (…). On nie dostał ode mnie wpie*dolu. Powiedziałam o dykcji. Powiedziałam, że szczeny nie urywa, też nie zachwyca – mówiła na temat syna i mamy.

Następnie sugerowała, że diwa nie ma szacunku do innych ludzi.

Oprócz warunków już wszystko zaczyna więdnąć. (…) Biedna dziewczyna, która się zapędziła w jakieś samouwielbienie. Wiem, jak ona nie szanowała ludzi. Jeżeli ja jadę na koncert Edyty i ona mnie wywołuje z rzędu, a muszę stanąć i się ukłonić… Ja tego nie znoszę (…). Nie wiem, co jej się w głowie tam stało, pod tą kopułką wydarzyło się tyle rzeczy, których nie da się odkręcić… – kontynuowała.

I dodała na zakończenie wątku:

Odcięła się od ludzi życzliwych i zawodowych. W Opolu pracowała z orkiestrą. Traktowała ich potwornie jak najgorszych pastuchów, którzy grają na złych fujarkach, po czym wychodzi do publiczności, mówi „wspaniała orkiestra” i się zachwyca (…). Myślę, że tak było od początku, tylko to ukrywała, ona to taiła – podsumowała zachowanie piosenkarki.

Edyta nie mogła pozostawić tych słów bez odpowiedzi.

Edyta Górniak odpowiada Elżbiecie Zapendowskiej

Wokalistka zareagowała na słowa nauczycielki za pośrednictwem Instastory.

Dużo rzeczy mnie ostatnio zaskoczyło w taki dziwny sposób. Niby jesteśmy już tak świadomi i te dwa lata dały nam szansę, żeby zresetować swoje serce, umysł, duszę, w ogóle życie, ale wygląda na to, że dla niektórych te dwa lata, to nadal mało – zaczęła.

W dalszej części wideo grzmiała, że są ludzie, którzy nie chcą przestać obnosić się z goryczą:

Być może jest tak, że są dusze, które nie mają chęci na żaden, nawet minimalny wysiłek i nie jest to kwestia czasu. Potrzeba jakichś tragicznych wydarzeń, żeby im się chciało cokolwiek zrobić, żeby uwolnić swoją przestrzeń, serce, głowę. Żeby przestać obnosić się z goryczą, z niezadowoleniem i wylewać jad, którego mają nadmiar i którego nie są w stanie dźwigać sami.

Zauważyła, że osoby, które posługują się językiem nienawiści, nienawidzą samych siebie.

Każdy z nas wyraża to, czym jest wypełniony, jeżeli ktokolwiek mówi językiem łagodnym, to dlatego, że wypełnia go łagodność. Jeśli ktoś mówi językiem nienawiści, to dlatego, bo wypełnia go ogrom nienawiści. Wobec wielu sytuacji – czasem wobec samych siebie – kontynuowała.

Jej zdaniem każdy, kto wyraża opinię na jej temat, pokazuje wyłącznie swoje prawdziwe oblicze:

Każda osoba, która wyraża swoją subiektywną ocenę, opinię, odbiór na temat mojej osoby, właściwie wyraża wyłącznie siebie. Siebie – to kim jest, w jaki sposób postrzega świat. Jej miara nie musi się w żaden sposób równać z moją i nie musi być w żadnym stopniu podobna. Każdy ma własną, opartą na własnych doświadczeniach (…). Każdy ma swój osobisty obiektyw, przez który patrzy na świat. Sam go dobiera i dobiera go na podstawie własnych doświadczeń, wyborów, tego, czy chce poszerzać swoją percepcję i swoją świadomość, czy jest przytulony do tego, co zna i boi się zadać jakiekolwiek pytania, żeby podważyć cokolwiek, co widział, co słyszał, co był w stanie pojąć.

Na zakończenie pozdrowiła Elżbietę Zapendowską, wskazując, że to do niej skierowała tę wypowiedź.

Jeśli jesteśmy szczęśliwi, patrzymy na świat szczęśliwie. Jeśli jesteśmy nieszczęśliwi, patrzymy nieszczęśliwie, a wtedy mamy zakłócony poziom odbioru wszystkiego, co nas otacza. Pozdrawiam Elę Zapendowską – podsumowała.

Zazwyczaj stonowana Edyta, tym razem nie gryzła się w język.

Co myślicie na temat tego sporu?


Edyta Górniak w procesji Wielkanocnej

Edyta Górniak w procesji Wielkanocnej

Ela Zapendowska - Idol 5 półfinał

Ela Zapendowska - Idol 5 półfinał

Edyta Górniak - Wiktory 2021

Edyta Górniak - Wiktory 2021

Komentarze

 • Joanna pisze:

  Popieram wypowiedż Pani Edyty.
  Zapendowska sie zapędzila.
  Brak kultury, to za mało powiedziane. To zwykłe chamstwo.

  • Gość pisze:

   Szczegolnie slowa,,przy takiej matce,, gdy sama Ela nie ma kontaktu z corka

 • BabaJaga pisze:

  Edzia od dawna odpływa 😉

 • Fan pisze:

  esryta siadaj na kaktus i spier*** na planete obcych tam mozesz blyszczec swoimi kretynskimi wypowiedziami.jestes gow*** warta,zygac sie chce na twoj widok

  • Drift!!! pisze:

   Żebyś się nie zersal/la 😂 jesteś widać napełniony/na miłością 😂 wymień pampersa😂😂😂

  • eliza pisze:

   A fe!
   Nie jest to kulturalna wypowiedź, niestety. Zacznij poprawę od siebie

  • Gośćjolka pisze:

   Ty to na pewno jesteś gówno warta ty wyhodku publiczny bo tylko tam pasujesz

 • Gokasia pisze:

  ktos p. edyto nie rozumie polskich slow, wyrazow,zdan,,,,,a u polakow to proste slowa i po polsku wypowiedziane takze ktos ma problem pozdrawiam.

 • Gokasiaść pisze:

  ktos p. edyto nie rozumie polskich slow, wyrazow,zdan,,,,,a u polakow to proste slowa i po polsku wypowiedziane takze ktos ma problem pozdrawiam.

 • mammmmmmaa pisze:

  Mi się wypowiedź Pani Zapendowskiej nie podobała, bo jest za bardzo prywatna i nie ma ona klasy. Niech oceni wyłącznie możliwości wokalne Edyty czy syna i to najbardziej obiektywnie, a nie wystawia jakieś swoje prywatne opinie o kimś. Nikogo to nie interesuje, bo jest nauczycielem śpiewu i tym się powinna zająć.

 • Gość pisze:

  Pani Zapendowska na starosc moglaby powstrzymac sie z glupimi komentarzami na temat Edyty a Edyta niech zacznie myslec a nie bujac w oblokach.

 • Mimi pisze:

  Edyta bardzo dobrze jej odpowiedziała. Neutralnue i sama jej nie obraziła. Jeśli dobrze rozumiem Allan pobierał lekcje emisji głosu u Zapendowskiej, a jak na publicznie go krytykuje. Czy to w porządku z jej strony? Krytykujemy w 4 oczy, a chwalmy przy szerokim audytorium.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×