Szukaj

Finał „The Voice”. Edyta Górniak zaskoczyła fryzurą. Ona jest stworzona do grzywki

Edzia Górniak

Edzia Górniak

Edyta Górniak po raz kolejny zachwyci wszystkich w finałowym odcinku The Voice of Poland. Gwiazda nie tylko pojawi się pięknej i kuszącej stylizacji, ale zaprezentuje też nową fryzurę. Jak wygląda z grzywką?

Program The Voice of Poland jest jednym z najbardziej uwielbianych show w TVP. Program odkrywający muzyczne talenty co tydzień gromadzi przed telewizorami milionową publiczność. Pomimo tego, że jest to już 11. edycja tego formatu, to widzowie ciągle nie mają dość. Aktualnie w Dwójce są emitowane odcinki na żywo. Jednak aby do nich dotrzeć, uczestnicy nie tylko musieli wykazać się wielkim talentem, ale także pokonać konkurencję i przejść bardzo długą drogę.

Nie mniejsze emocje od samych aspirujących wokalistów wzbudzają także trenerzy, którzy są jednocześnie jurorami w programie. Ich zadaniem jest nie tylko przygotowanie uczestników do występów i udzielenie im wielu cennych zawodowych wskazówek, ale także decyzja o tym, kogo zabiorą ze sobą do kolejnego odcinka. Na czerwonych fotelach w każdym sezonie zasiada inny skład sędziowski. W edycji, która zaczęła się we wrześniu, możemy zobaczyć: Urszulę Dudziak, Michała Szpaka, weteranów tego show Thomsona i Barona, oraz Edytę Górniak. Zdecydowanie najwięcej emocji wzbudza ostatnia z jurorek.

Edyta Górniak w finale The Voice zaskoczyła stylizacją

Edyta Górniak jest zdecydowanie tą z jurorek, która niezwykle angażuje się w pracę z członkami swojej drużyny. Bardzo przeżywa zarówno i sukcesy, jak i porażki. Niejednokrotnie się wzrusza, a z jej oczu płyną szczere łzy. Czasami jednak kierując się swoim sercem i tym, co ono jej podpowiada, podejmuje decyzje, z którymi nie zgadzają się fani programu. Tak było, chociażby w przypadku eliminacji Anny Serafińskiej.

Wokalistka zaskakuje nie tylko swoimi decyzjami, ale także obłędnymi stylizacjami. Za każdym razem widzimy ją w zupełnie nowej odsłonie. W trzecim odcinku finałowym, które już jutro będziemy mogli zobaczyć w Dwójce, gwiazda po raz kolejny zrobi niespodziankę, ale tym razem fryzurą. Edyta pojawi się w długich wyprostowanych włosach i grzywce. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu prezentuje się zjawiskowo.

Artystka będzie także kusić ciałem, ponieważ zdecydowała się na koszulę, która sporo odsłania i zdecydowanie przyciągnie przed telewizory znacznie większe grono męskiej części publiczności. Do wszystkiego dobrała czarne lateksowe legginsy, które idealnie podkreślą jej zgrabne, długie nogi. Całość okrasiła srebrną biżuterią.

Będziecie oglądać sobotni odcinek The Voice of Poland?

 


Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Edyta Górniak trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×