Szukaj

Edyta Górniak w „Rolnik szuka żony”? Zakulisowe nagranie namieszało w sieci

Edyta Górniak w Rolnik szuka żony

Edyta Górniak w Rolnik szuka żony

Edyta Górniak pokazała na swoim Instagramie zakulisowe nagranie, które mocno namieszało w sieci. Czy diwa wystąpi w Rolnik szuka żony?

Edyta Górniak dołączyła do składu trenerskiego 11. edycji The Voice of Poland. Już niedługo zobaczymy ją w akcji, gdzie ze słynnego już obrotowego fotela, będzie oceniać uczestników ulubionego show. Wielu już zaciera ręce na jej występ, zwłaszcza że obok zasiądzie między innymi Michał Szpak.

Diwa była też gwiazdą prezentacji jesiennej ramówki TVP 2020, na której kusiła ponętnym dekoltem i długimi nogami. Jak się może okazać, być może wystąpi też w innym sztandarowym programie Telewizji Publicznej. Zakulisowe nagranie nieźle namieszało w sieci.

Czy Edyta Górniak wystąpi w Rolnik szuka żony?

Rok 2020 jest szczególny dla Edyty Górniak. Od pierwszego występu diwy w Opolu mija 25 lat, a na scenie można ja podziwiać – aż trudno w to uwierzyć, kiedy się na nią patrzy, od 30. Do końca roku ma ukazać się jej nowy album Neony. Póki co, jest już  singiel go zwiastujący zatytułowany Lime. Tak więc wszystko kręci się wokół wspomnień, ale jest też promocji nowego materiału. Niedawno w brawurowy sposób wykonała go na prezentacji jesiennej ramówki TVP 2020.

Oprócz tego gwiazda zasili szeregi hitowego programu Dwójki The Voice of Poland, który jest bardzo absorbujący dla trenerów, wiec jest naprawdę zajęta. A jednak może jeszcze na coś czas da się wyłuskać…

Właśnie na jej Instagramie pojawiło się zakulisowe nagranie, które mocno namieszało w sieci. Czy Edyta planuje wystąpić w Rolnik szuka żony?

https://www.instagram.com/p/CEewwtGni8VRnonqOnAA0iuyWuXUR9xTBF8_bQ0/

Chyba jednak nie tym razem. Edyta pięknie zarekomendowała się dla ewentualnego rolnika, który widziałby w niej kandydatkę na partnerkę, ale to tylko żart. Górniak po raz kolejny udowodniła, że ma świetne poczucie humoru. Prawda, że świetne to wideo?


Edyta Górniak wystąpi w Rolnik szuka żony?

Edyta Górniak wystąpi w Rolnik szuka żony?

Edyta Górniak wystąpi w Rolnik szuka żony?

Edyta Górniak wystąpi w Rolnik szuka żony?

Edyta Górniak wystąpi w Rolnik szuka żony?

Edyta Górniak wystąpi w Rolnik szuka żony?

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    No i sie przekonamy teraz i tylko jeszcze zależy kto sobie ją wybierze i czy wogóle ktokolwiek z rolników a rolnik to rzemieslnik jest jak ja zwróci uwage na taką pustą lale bo rolnikowi to śpiewają ptaki i gdakają kury to nie jest pierdolniety na punkcie spiewania bo nie ma czasu na to ale ci powiem Edyta ze jak miałem nieco mniej niż Allanek to zaczynałęm na fermie przemysłowej kurzej u majora Kusia z Policji Drogowej i zapierdalałem tam równo przed zajeciami w szkole któe miałem na popołudniu ferma majora Kusia jest w Wegrzcach Wielkich koło Bibic czyli na drugim koncu Krakowa jak sie na Warszawe wyjeżdża z miasta i temat znam doskonale ze walenie lali w sianie to jest nielada przyjemność ale jak ona nie zna sie na zadnej robocie to ją pół wsi wyjebie i kopa w dupe dostanie na koniec od kazdego chłopa tu rolnika No niestety takie realia są zyciowe

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×