Wydało się! Edyta Górniak wraca do Polski? Zabrała się za remont legendarnej willi!

Edyta Górniak kupiła dom Violetty Villas

Edyta Górniak kupiła dom Violetty Villas

Edyta Górniak wyremontuje dom Violetty Villas

Edyta Górniak od kilku miesięcy zamieszkuje w Los Angeles i radzi sobie naprawdę świetnie. Wypuściła długo wyczekiwany przez fanów singiel, została jurorką w The Voice Kids i ustabilizowała swoje życie, choć w emocjonalnym nadal nie jest najlepiej. To jednak nie przeszkadza jej w dążeniu do szczęścia i w uszczęśliwianiu innych. Jak się okazuje, Górniak zdobyła się na kolejny piękny gest – wyremontuje dom Violetty Villas!

Syn Violetty spędził sporo czasu, wydał sporo pieniędzy i zadał sobie niemały trud by odzyskać dom po ukochanej matce, odratować pamiątki, udaremnić sprzedaż należących do niej przedmiotów na aukcjach internetowych… Gromadził te skarby przez długie miesiące, a teraz pragnie by inni mogli je podziwiać, wspominając największą diwę jaką widziała Polska:

Chcę, żeby ten dom zamienił się w izbę pamięci mojej mamy oraz miejsce, w którym można będzie kształcić uzdolnioną młodzież – wyznał w Życiu na Gorąco

W spełnieniu tego marzenia ma mu pomóc właśnie Edyta. Gwiazda nigdy nie była obojętna na los wielkiej artystki i już wcześniej jej pomagała:

Edyta Górniak mi jedna pomogła. Dla moich kotów wybudowała mi taki pawilon, z własnych funduszy. Mało tego, przywiozła swojego ojczyma i matkę. Dostarczyli materiały, zakupili drewno i osobiście pracowali przy tym. Bardzo pani Edycie dziękuję, bo była jedyną, która miała serce. Poza tym nikt z artystów się nie odezwał i nie pomógł – mówiła Villas.

Jak się okazuje, Edyta trzyma rękę na pulsie i bacznie obserwuje co dzieje się wokół spuścizny Villas. Gdy jej syn podjął rozpaczliwe wołanie o pomoc, zgłosiła się jako pierwsza. Może i tym razem jej rodzice się przyłączą? Po kimś odziedziczyła potrzebę niesienia pomocy!

Wstrząsające wyznanie Edyty Górniak. Nie uwierzycie kto ją molestował seksualnie!

Kto zagra Violettę Villas w superprodukcji o życiu piosenkarki? Wybrano trzy kandydatki

Violetta Villas w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7: Kto przebrał się za diwę? Wypadła lepiej niż Agnieszka Włodarczyk? [WIDEO]

 


Dom Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim

Dom Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim

Dom Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim

Dom Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim

Dom Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim

Dom Violetty Villas w Lewinie Kłodzkim

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×