Szukaj

Edyta Górniak snuje ślubne plany? Diwa jasno dała do zrozumienia co się święci!

Edyta Górniak planuje ślub?

Edyta Górniak kilka tygodni temu wróciła do Polski z Los Angeles i wygląda na to, że zostanie na dłużej. Wiosną wokalistka poznała przystojnego Mateusza Zalewskiego i kompletnie straciła dla niego głowę. To właśnie seksowny rajdowiec sprawił, że gwiazda na dobre porzuciła Stany Zjednoczone i wróciła do Polski, choć kilka miesięcy przed tym spotkaniem mówiła, że nigdy więcej nie chce się zakochać i prosiła Boga o to, by nie dawał jej miłości do mężczyzny.

Związek diwy rozkwitł, Mateusz świetnie dogaduje się z jej synem, Allanem Krupą i wszystko układa się tak, jak powinno – czyli bajkowo. Nic więc dziwnego, że Edyta zaczęła snuć ślubne plany. Po raz pierwszy od dawna jest pewna swoich uczuć i w Pytaniu na Śniadanie zdradziła, że wróciły do niej myśli o ślubie. Na pytanie prowadzących o to, czy zamierza wyjść za mąż drugi raz, odpowiedziała bez wahania:

Tak, teraz już bym chciała – skwitowała

Wyjawiła jednak, że ją i Mateusza czeka trudny okres:

To będzie dla niego trudny czas, dla niego i dla nas. Jak się już jest 10 lat razem to jest łatwiej, ale jak to jest pierwszy rok, to jest zdecydowanie trudniej – powiedziała, odnosząc się do swojej trasy koncertowej

Miejmy nadzieję, że para wytrwa tych kilka miesięcy i kto wie, może na wiosnę zobaczymy Edytę w sukni ślubnej? 😉

Odmłodzona Edyta Górniak w dwóch szałowych kreacjach na koncercie! Było bardzo kobieco i… bardzo chłopięco

Trudne rozstanie Edyty Górniak z partnerem. Znamy powód

Edyta Górniak przechodzi kryzys w związku?! Jej słowa sugerują nadchodzący koniec…


Michał Szpak czy Edyta Górniak? Czyje zdjęcia są lepsze?

×