Edyta Górniak znienacka zapowiedziała, że wychodzi za mąż! Tylko za kogo?

Edyta Górniak wyjdzie za mąż

Edyta Górniak wyjdzie za mąż

Edyta Górniak wyjdzie za mąż by odciąć się od Dariusza Krupy?

Edyta Górniak jednak wyjdzie za mąż? Jak wyznała w rozmowie z jednym z tabloidów, bardzo chciałaby to zrobić. Nie chodzi jednak o sam fakt bycia mężatką. Gwiazda podała dość zaskakujący powód: wszystko rozbija się o jej byłego męża, Dariusza Krupę, który odsiaduje obecnie wyrok za zabicie kobiety na przejściu dla pieszych. Spowodował wypadek pod wpływem nielegalnych substancji i choć bardzo starał się wymigać od więzienia, ostatecznie sąd nie miał litości.

Edyta jest już zmęczona tym, że jej nazwisko wypływa za każdym razem gdy mówi się o tej smutnej sprawie. Diwa, która wywiozła Allana Krupę do Stanów Zjednoczonych by oszczędzić mu stresu, chciałaby raz na zawsze zapomnieć o tym nieszczęściu:

Muszę wyjść za mąż. Nie będę już wtedy byłą żoną bo będę zamężna. Może tak to od siebie odepchnę. Zostałam umoczona w tę okrutną historię. Wprawdzie tylko na papierze, ale gdy pisze się o tym wypadku, wciąż przywołuje się moje nazwisko. Cóż, to koszt wyborów życiowych. Nie mam na razie żadnego kandydata. Zdarzają się jakieś spotkania, ale jestem bacznym i wnikliwym obserwatorem. Gdy pojawia się jakakolwiek możliwość przywiązania, na wszelki wypadek skreślam każdego. Jestem w tej chwili bardzo przeczulona na punkcie mężczyzn. Nawet nie wyobrażam sobie osobowości, która miałaby szansę przebić się przez mur, który postawiłam – wzdycha gwiazda w rozmowie z Faktem.

Po tym co przeszła naprawdę trudno się jej dziwić. Miejmy jednak nadzieję, że Edycie uda się znaleźć tego jedynego i na zawsze puścić w niepamięć złamane obietnice, przepłakane noce i niewiernych mężczyzn. Myślicie, że ma na to szansę?

Tak Edyta Górniak odda hołd księżnej Dianie podczas występu dla rodziny królewskiej! Książę William i księżna Kate będą poruszeni

Edyta Górniak nie odpuści Dariuszowi Krupie! Gwiazda pozwała byłego męża o ciężkie pieniądze! „Nie chce tego tak zostawić”

Edyta Górniak jest kłębkiem nerwów! Drży o przyszłość 14 letniego Allana! To będzie istny horror!


Edyta Górniak dostała ataku śmiechu podczas wywiadu

Edyta Górniak dostała ataku śmiechu podczas wywiadu

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Joanna Krupa i Edyta Górniak– Targi Paznokci 2018

Joanna Krupa i Edyta Górniak– Targi Paznokci 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×