Szukaj

Edyta Górniak pokazała niepublikowane nagranie z młodości. Wspomina wyjątkowy czas w życiu

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak na Instagramie podzieliła się nagraniem z czasów młodości. Wspomniała swój występ w musicalu Metro. Internauci są zachwyceni.

Edyta Górniak jest jedną z popularniejszych polskich piosenkarek. Jej znakomity głos znają nie tylko w kraju, ale także za granicą. Gwiazda ma na swoim koncie aż siedem albumów studyjnych. Każdy z nich odniósł niesamowity sukces i zdobył uznanie wśród jej fanów, którzy obserwują niemal każdy jej krok.

Gwiazda stara się być w stałym kontakcie ze swoimi sympatykami. Dzieli się z nimi przemyśleniami, a także odsłania wybrane fragmenty życia prywatnego. Niedawno podzieliła się wspomnieniem związanym z ojcem. Artystce udało się z nim spotkać tuż przed jego śmiercią:

Wiecie, ja nie mam taty. I żadnej babci. Ale też z drugiej strony myślę: no to mam już tam po drugiej stronie kogoś, kto czeka, więc już będzie mi łatwiej tam przyjść. Wierzę całym sercem w mnóstwo opowieści osób, które przeżyły śmierć kliniczną. Bardzo zbieżne są te wrażenia, te opowiadania. Więc ja już jestem w zasadnie spokojna, że tata na mnie czeka w razie czego. Mam nadzieję, że znalazł fajną łąkę z huśtawką. A jak go kiedyś zobaczę, to się tak ucieszę! Będę biegła z całych sił – mówiła zapłakanym głosem Górniak.

Zobacz: Górniak o śmierci ojca. Coś w niej pękło na wizji, otworzyła się i wzruszyła fanów. „Tata na mnie czeka” 

Edyta Górniak wspomina swój występ w musicalu Metro

Górniak w piątek udostępniła nowy wpis na Instagramie. Tym razem nawiązała do swojego w musicalu Metro, gdzie pojawiła się jako nastolatka. W opisie zdradziła, że już od najmłodszych lat musiała podejmować odważne decyzje. Dodała, że to ją ukształtowało i zahartowało:

Fragment, który został sfilmowany to dzień, w którym pilnie musiałam przejąć zastępstwo za Kasię Groniec, która grała wtedy pierwszoplanową rolę w spektaklu. Ja grałam wówczas drugoplanowa rolę kobiecą. Ogromna odpowiedzialność udźwignięcia całego spektaklu przez wejście w rolę, której nie grałam nigdy wcześniej, z lęku wręcz odbierała mi głos..

Chociaż na przygotowanie miała kilka godzin, poradziła sobie znakomicie:

Gdybym wówczas nie podjęła wyzwania, spektakl musiałby zostać odwołany. Miałam na przygotowanie 2, może 3 godziny. Udało się … To scena, tuż po zakończeniu spektaklu i zasłonięciu kurtyny. Od tego dnia grałam na przemian obie role przez kolejne 1,5 roku. Jutro mija 30 lat od Premiery najsłynniejszego Musicalu Polskiego, w którym miałam Zaszczyt debiutować.

Edyta Górniak wspomina rolę w musicalu "Metro"

Edyta Górniak wspomina rolę w musicalu „Metro”

Internauci w komentarzach komplementują Edytę Górniak i gratulują jej odwagi:

  • Wspaniała od najmłodszych lat, za to Cię pokochaliśmy.
  • Jaka kruszynka. Jestem niesamowicie dumna! Miłego dnia Edi.
  • Jestem niesamowicie dumna, szczęśliwa i wzruszona, że Pan Bóg „postawił” mi Ciebie na mojej drodze życia.

Trzeba przyznać, że gwiazda poradziła sobie świetnie.


Edyta Górniak wspomina rolę w musicalu

Edyta Górniak wspomina rolę w musicalu "Metro"

Edyta Górniak wspomina rolę w musicalu

Edyta Górniak wspomina rolę w musicalu "Metro"

Edyta Górniak wspomina rolę w musicalu

Edyta Górniak wspomina rolę w musicalu "Metro"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×