Edyta Górniak przejęła się losem chorej córki Kasi Kowalskiej. Radzi jej, jak pokonać koronawirusa

Edyta Górniak, Ola Kowalska

Edyta Górniak, Ola Kowalska

Córka Kasi Kowalskiej od kilku dni walczy z koronawirusem w jednym z londyńskich szpitali. Słowa wsparcia dla 23-letniej przekazują gwiazdy. Edyta Górniak radzi Oli, jak wygrać z COVID-19.

W piątkowy wieczór Kasia Kowalska podzieliła się na swoim Instagramie dramatyczną wiadomością na temat swojej córki Oli. 23-latka trafiła do szpitala w Londynie z podejrzeniem koronawirusa. Jej stan był na tyle poważny, że piosenkarka musiała udzielić zgody na intubację córki.

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. (…). Nie wiem, nie potrafię płakać, chociaż dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie – mówiła na filmiku roztrzęsiona Kowalska.

Dwa dni później wokalistka podziękowała internautom za okazane wsparcie i poinformowała, że Ola wraca do zdrowia.

Zobacz także: Skandaliczny komentarz Donatana pod postem o córce Kasi Kowalskiej

Edyta Górniak wspiera córkę Kasi Kowalskiej

W stronę Kasi Kowalskiej i jej córki spływają słowa wsparcia nie tylko od fanów, ale także od kolegów i koleżanek z branży. Córka gwiazdy już do dłuższego czasu mieszka i uczy się w Londynie. Jej marzeniem było zostanie projektantką mody i stylistką. Ola swoim wyczuciem stylu nie raz i nie dwa chwaliła się na Instagramie, często eksperymentując z wizerunkiem. Niedawno z brunetki przeistoczyła się w blondynkę.

Ostatni post zasługuje jednak na szczególną uwagę. Dziewczyna pokazała zdjęcie złotej bransolety wysadzanej zielonymi, szlachetnymi kamieniami. Biżuteria kształtem przypomina koronę. Wielu doszukiwało się w fotografii ukrytego przekazu. Czyżby w ten sposób córka Kasi chciała zakomunikować światu o swojej chorobie?

Pod postem kilka słów napisała Edyta Górniak. Diwa zdobyła się na wiadomość, którą postanowiła dodać trochę otuchy córce koleżanki z branży. Artystka wie, jak ważną rolę w walce z chorobami odgrywa psychika. Wiara w siebie potrafi zdziałać cuda, dlatego piosenkarka zaapelowała do Oli, by ta nie poddawała się w trudnym czasie. Wie, że uda się jej pokonać koronawirusa i wyjść z patowej sytuacji bez szwanku.

Genialne dla mnie do clipu. Kotek masz wszystkie możliwości przed sobą. Masz młody silny organizm. Włącz w głowie program samoregeneracji. Obudź go siłą woli. Zaufaj swojej sile. Wspieram dodatkowo modlitwą – napisała Górniak.

My też wspieramy Olę i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Edyta Górniak wspiera córkę Kasi Kowalskiej

Edyta Górniak wspiera córkę Kasi Kowalskiej

Ola Kowalska - co publikowała na Instagramie?

Ola Kowalska - co publikowała na Instagramie?

Ola kowalska - przefarbowała włosy na blond

Ola kowalska - przefarbowała włosy na blond

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×