Edyta Górniak komentuje konflikt Ewy Krawczyk z juniorem. Stanęła murem za wdową. Użyła silnych argumentów

Edyta Górniak o Ewie Krawczyk

Edyta Górniak o Ewie Krawczyk

Edyta Górniak nie potrafi przejść obojętnie obok tragedii, jaka spotkała Ewę Krawczyk. Gwiazda postanowiła publicznie odnieść się do medialnych doniesień ws. konfliktu żony zmarłego artysty z juniorem, który znalazł swój finał w sądzie.

Nagła śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła całym krajem. Nikt nie spodziewał się, że jego odejście wywoła kilka medialnych skandali z udziałem jego syna. Krzysztof Krawczyk junior był jedynym biologicznym dzieckiem artysty. Gdy był jeszcze chłopcem, miał świetny kontakt z ojcem, jednak z biegiem lat ich relacje uległy pogorszeniu. 47-latek w reportażu Uwagi! zdradził, że bardzo tęskni za ojcem, jednak ten był zbyt zajęty swoim życiem.

Krzysztof utrzymuje się jedynie z renty w wysokości 1000 złotych, która ledwo wystarcza na opłacenie rachunków i zakup lekarstw. Po tym, jak na jaw wyszło, że muzyk nie uwzględnił w testamencie jedynego syna, ten skierował sprawę do sądu, aby otrzymać należny mu zachowek:

Krzysztof Igor Krawczyk będzie starał się o zachowek. Jest stale niezdolny do pracy. Przysługuje mu jedna trzecia z całości spadku – powiedziała w rozmowie z Faktem mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka.

Sprawą zainteresowały się media, ponieważ strony spory nie potrafią dojść do porozumienia i publicznie przedstawiają swoje racje. Całą sytuację postanowiła skomentować Edyta Górniak.

Edyta Górniak okazała wsparcie Ewie Krawczyk

Edyta Górniak jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w kraju. Wokalistka w social mediach chętnie informuje fanów o tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym i prywatnym oraz komentuje bieżące wydarzenia.

W rozmowie z dziennikiem Fakt diwa postanowiła odnieść się do konfliktu pomiędzy Ewą Krawczyk a jej pasierbem. Na początku swojej wypowiedzi skrytykowała stereotypowe podejście ludzi do kwestii dziedziczenia i zachłanności wynikającej ze stopnia pokrewieństwa:

Mamy takie stereotypowe podejście, że jeśli ktoś jest związany rodzinnością w znaczeniu nie duchowym, tylko biologicznym, to jemu się wszystko należy, wszystko mu wolno – powiedziała Faktowi.

W dalszej części swojej wypowiedzi odniosła się do materiału, który został wyemitowany w programie Uwaga!, w którym junior wyjawił, że nie utrzymywał kontaktu z ojcem.

Rozumiem z tych fragmentów, że syn Krzysztofa nie miał dobrych relacji z ojcem i na odwrót, Krzysiu ze swoim synem. Więc jeśli nie był obecny w jego życiu, a teraz jest w gotowości przejąć część majątku, to jest to takie bardzo popularne podejście i zawsze szokujące dla mnie, no bo dlaczego? – zastanawiała się gwiazda.

Górniak stanęła murem za wdową po Krzysztofie Krawczyku. W jej ocenie Ewa powinna teraz w spokoju przeżywać żałobę, a nie brać udział w rozprawach sądowych.

To jest bardzo trudne i niezgrabne, że w takim momencie, kiedy pani Ewa nagle zostaje bez ukochanego męża, musi się zmagać z dodatkowymi rzeczami – podsumowała Górniak.

Już 30 maja Edyta zaśpiewa na koncercie ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. Widowisko będzie transmitowane na antenie TVP.

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk w duecie:


Ewa Krawczyk w programie Alarm

Ewa Krawczyk w programie Alarm

Krzysztof Krawczyk Junior na scenie

Krzysztof Krawczyk Junior na scenie

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk

Edyta Górniak i Krzysztof Krawczyk

Komentarze

 • wieśniak z Pcimia pisze:

  NO! Górniak żenada! Autorytet z dziedziny korona wirusa :)), teraz autorytet psychologii w sprawie konfliktu syna krawczyka. Powinna zostać ekspertem d/s wszystkiego przy RZADZIE RP 🙂
  A to że jest niedokształcona i inteligencją nie grzeszy – to nic…. .

 • Gośćzyza pisze:

  Bardzo szkoda juniora nie miał ani matki ani ojca, ale to nie jego wina. Macocha urabiała seniora latami, corki siostry za to przygarneli, one dopiero sa pasozytami.

 • Gość pisze:

  Gorniakowa jak cos powie to jak łysy o beton

 • Gość pisze:

  Pani Edyto , czy tak potraktowałaby pani swojego syna ? Druga sprawa co , to za MACOCHA – która nie dba o relacje syna z ojcem ….

  • Gość pisze:

   Trzeba pożyć, żeby się mądrze wypowiadać. 47 mężczyzna to już nie dziecko, jakby ktoś zauważył, też ma syna. Każdy niech patrzy na swój bałagan.

 • Edyta działaj! pisze:

  Edyta nie jest taka głupia, jak się zorientuje, że Kosmala nakręca ją przeciwko juniorowi – a pewnie do niej pisze i wydzwania, zaraz wpłaci coś na zrzutkę dla młodego Krawczyka i ta cała banda będzie w szoku!!! Edyta, działaj, tak jak to zawsze robisz!!! Skutecznie i natychmiast! I zostaw komentarz! https://zrzutka.pl/godnie-zyc-pomoc-dla-krzysztofa-igora-krawczyka-ay3eg2

 • Gość pisze:

  Pani Edyta Górniak gdyby Polska nie była wtedy na tzw.„fali”,za rozwalenie komunizmu w bloku wschodnim byłaby jedna z wielu śpiewających na Eurowizji w 1994 roku.Znana byłaby tylko w Polsce bo to był 1 raz kiedy Polska wystąpiła.Te wszystkie głosy jury(wtedy tylko jury głosowało),na nia to było podziękowanie dla Polski taka samo jak wygrana Anety Kreglickiej w Miss Świata 1989.Jakoś teraz wszyscy maja Polskę w nosie.

 • Gość pisze:

  Cwana Ewka rozwiodła się na chwilę Krawczykiem żeby podzielić majątek po czym wyszła za mąż ponownie, a wszystko po to by junior za dużo po tatusiu nie dostał. Stąd drugi testament. Na ten szum wokół własnej osoby zapracowała sobie razem z Krawczykiem

 • Gość pisze:

  Niestety pani Górniak brak inteligencji emocjonalnej wiedzy i wykształcenia i to widać w każdej jej wypowiedzi.Ake teraz dno zostało przebite

  • Gość pisze:

   Gorniak jako wokalistka powinna trzymac sie tego, co potrafi najlepiej.

 • Gość pisze:

  Górniak to prymityw beż wykształcenia.Ona nie ma nawet matury a wszystko co mówi to poziom przedszkola.Lepiej żeby zamilkła bo się ośmiesza.Jeśli broni wdowy przemocowca to znaczy że przebiła dno

  • Gość pisze:

   Zawistne Polaki ,pilnujcie swojego podwórka i nie przymajcie palca w tyłku innych

 • Gość pisze:

  Pani Górniak zapomniała o tym, że te sprawy reguluje Sąd Cywilny, Karny i Rodzinny. A w prawie mamy zapis działający również w druga stronę- tzn, że dzieci wychowane przez Domy Dziecka wv dorosłym życiu muszą alimentowac Tych którzy sprowadzili Je na świat- czyli nieobecnych w Ich życiu RODZICÓW Z NAZWY pomimo, że biologicznych to tylko RODZICÓW Z NAZWY. PŁACZ I PŁAĆ!!!