Szukaj

Ach, ta Edyta Górniak. TVP musiało przedłużyć koncert. Pierwsza taka sytuacja w historii

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak wkroczyła na scenę i zdominowała koncert TVP. Podjęto decyzję o wydłużeniu emisji show. Co wydarzyło się podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki?

Wakacje to czas nie tylko błogiego odpoczynku, ale także plenerowych imprez. Nie mogło ich także zabraknąć w tym roku. Pandemia koronawirusa na kilka długich tygodni zatrzymała wszystkich we własnych domach. Gdy zdjęto restrykcje, ponownie zaczęły odbywać się koncerty, których przez kilka miesięcy, tak bardzo brakowało fanom muzyki. Oczywiście podczas takich imprez obowiązują wszelkie rozporządzenia sanitarne, jednak nie przeszkadza to ich uczestnikom doskonale się bawić.

Od lat TVP urządza koncerty pod nazwą Wakacyjna Trasa Dwójki – Lato Muzyka Zabawa. Jest to seria plenerowych wydarzeń odbywających się w najróżniejszych zakątkach naszego kraju. Biorą w niej udział największe polskie i zagraniczne gwiazdy, ale także całe tłumy fanów. Nie inaczej było także dzisiejszego wieczoru. Ostatnie show odbyło się dzisiaj w amfiteatrze w Świnoujściu. Koncert rozpoczął się o godz. 20:00 i był transmitowany na żywo na antenie TVP2. Na scenie zobaczyć można było zespół BOYS, Halinę Vondrackovą, Czadomana i Zenona Martyniuka. Jednak wszyscy najbardziej czekali na występ gwiazdy wieczoru – Edyty Górniak.

TVP przedłużyło koncert. Wszystko dla Edyty Górniak

Edyta Górniak była niekwestionowaną gwiazdą imprezy. Na koncertach diwy zawsze gromadzą się prawdziwe tłumy. Nie inaczej było i tym razem. Wokalistka postanowiła zaśpiewać swoje największe hity, w tym nowy przebój. Piosenka Lime trafiła na serwisy streamingowe 27 lipca. Udostępniono ją także na oficjalnym kanale gwiazdy na YouTubie. Jak podała Górniak, jej nowy utwór powstawał przy współpracy ze znanymi producentami z Aten Południa, czyli z Nashville, którzy stoją za flagowymi przebojami Miley Cyrus.

Wykonanie tego przeboju tak bardzo spodobało się zgromadzonym na koncercie, że wokalistka musiała ponownie pojawić się na scenie. Publiczność wręcz wywołała ją zza kulis, gdy ta była już w garderobie i szykowała się do powrotu do hotelu.

Edyta na zaproszenie fanów odpowiedziała bez większego zastanowienie. Wróciła na scenę i jeszcze raz zaśpiewała swój hit Lime. Telewizja Polska błyskawicznie podjęła decyzję nie tylko o przedłużeniu koncertu w Świnoujściu, ale także całej jego emisji w TVP2. Do takich sytuacji dochodzi niezwykle rzadko, a to ze względu na skrupulatnie rozplanowany czas antenowy i bloki reklamowe.

Tylko gwiazda formatu Edyty Górniak mogła doprowadzić do takiej sytuacji. Jak udało się nam dowiedzieć, występ diwy obejrzało prawie 4 miliony widzów. Żaden inny artysta nie przyciągnął przed odbiorniki tak potężnej publiki.


Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Edyta Górniak – jesienna ramówka TVP 2020

Edyta Górniak – jesienna ramówka TVP 2020

Viki Gabor i Edyta Górniak na preselekcjach do Eurowizji Junior 2020

Viki Gabor i Edyta Górniak na preselekcjach do Eurowizji Junior 2020

Dodaj komentarz

 • inka pisze:

  Super….bo to najpiękniejszy głos w Polsce a może i na świecie

 • Gość pisze:

  fajnie Edyta nie oddam cie żadnemu Rolnikowi chyba ze sama bedziesz chciała to bede sie musiał pogodzić z tym i to bedzie koniec mojej ostatniej miłości tak postanowiłem stane sie zimnym wyrachowanym skurwysynem bez skrupułów a jak bedzie z nami los zadecyduje Prawdopodobnie Corleone z NY to byli Jellinkowie wszystko co wiem na temat familji Jellinek na to wskazuje nawet mój tata widziałęm na włąsne oczy że sie przebierał za ojca Chrzestnego i paradował tak po Kazimierzu krakowskim raz widziałęm go z tramwaju w tym stroju mój pradziadek i dziadek byli Kawalerami Maltanskimi już samo brzmienie nazwiska wskazuje na serce Sycylji i to w tajemnicy trzymali tyle lat ja też wierze w świętą Vendette i NMP oko za oko ząb za ząb krew za krew zycie za zycie…

 • Baba pisze:

  Gosc z ‚elit’, brzydzi sie ludzmi. Przykre

 • Gość pisze:

  Chyba żartujecie. Zenada i dno. No ale trzeba zrobic na necie oglądalność…. :((((

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×