Szukaj

Edyta Górniak pokazała rodzinne mieszkanie! Gwiazda po latach wróciła do Ziębic

Edyta Górniak - rodzinny dom

Edyta Górniak pojawiła się w rodzinnej miejscowości Ziębice. Przy tej okazji wydało się, gdzie mieszkała w młodości. Zobacz, gdzie dorastała jedna z popularniejszych polskich piosenkarek.

Edyta Górniak w miniony weekend wystąpiła w Opolu. Piosenkarka na scenie towarzyszyła Krzysztofowi Cugowskiemu, a ich fenomenalny duet przez fanów artystki z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Niektórzy z nich nigdy nie zapomną nie tylko jej występu na scenie, ale także tego, co wydarzyło się w drodze powrotnej.

Gwiazda, wracając z Opola postanowiła bowiem na chwilę wjechać do rodzinnej miejscowości Ziębice, czym w sieci pochwalił się Marcin Wieczorek, współpracownik artystki. Piosenkarka nie tylko wykonała kilka pamiątkowych zdjęć przy znaku informującym o nazwie miejscowości, ale także pokazała swoim współpracownikom rodzinny dom.

Artystka mieszkała na parterze jednej z kamienic, która znajduje się przy ulicy Plac Strażacki. To właśnie tutaj wychowywała się gwiazda w pierwszych latach życia. Chociaż już dawno tam nie mieszka, przez sposób w jakiej mówi o rodzinnej miejscowości sprawił, że Edyta Górniak jest honorowym obywatelem gminy Ziębice.

Dzięki temu co jakiś czas pojawia się w rodzinnej miejscowości, gdzie spotyka się z fanami, którzy z piosenkarką mogą chwilę porozmawiać, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie. W poniedziałek miała okazję zobaczyć się m.in. z chłopakiem, który obecnie zamieszkuje dawne mieszkanie gwiazdy, a także innymi fanami którzy tłumnie przyszli na spotkanie z gwiazdą.

 

Zobacz: Wzruszona do łez Edyta Górniak w stroju anioła rozłożyła na łopatki całe Opole! Diwa zaśpiewała z Krzysztofem Cugowskim!

Zobacz: Nowa przyjaźń w polskim show-biznesie! Nie uwierzycie z kim teraz zakumplowała się Edyta Górniak!

Zobacz: Górniak opowiedziała nam o problemach z Allankiem! „Wydaje się mu, że ma już 21 lat” [WIDEO]


Edyta Górniak w rodzinnych Ziębicach

Edyta Górniak w rodzinnych Ziębicach

Edyta Górniak - dom rodzinny

Edyta Górniak - dom rodzinny

Edyta Górniak w rodzinnej miejscowości

Edyta Górniak w rodzinnej miejscowości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×