Piosenkarka uwielbia strojne, dobrze skrojone, podkreślające atuty sylwetki, ale w dostojny i elegancki sposób polskiej marki Rina Cossack. Pamiętny był jej występ na koncercie "Listów do M. 2", gdzie pokazała się w czerwonej sukni z delikatną baskinką. Na sylwestrze TVN w Krakowie jednym z jej strojów była biała suknia, również ozdobiona baskinką.
Edyta pojawiła się ostatnio na Warszawskim Koncercie Noworocznym razem z Mieczysławem Szcześniakiem. Wokalistka miała na sobie niebieską suknię maxi, która również pochodzi z pracowni marki Rina Cossack.
Jak wam się podoba diwa w takim wydaniu? Lepiej jej w takich sukniach niż młodzieżowych ciuchach?