Edyta Górniak królową nowego spotu TVN-u! Nawet piękne tuzy stacji nie mają przy niej żadnych szans. Kreacja diwy to jakiś obłęd!

Edyta Górniak spot TVN

Edyta Górniak spot TVN

Edyta Górniak w spocie TVN-u na jesień 2019 wystąpi w zjawiskowej kreacji! Do internetu trafiło pierwsze zdjęcie diwy z planu zdjęciowego. Wygląda wręcz obłędnie! Małgorzata Rozenek i Kinga Rusin mają poważną konkurencję.

Edyta Górniak i jej fani mają kolejny powód do świętowania. Kilka dni temu do mediów trafiła wiadomość o nowym reality-show TVN-u, stworzonym z myślą o diwie. Na razie szczegóły projektu owiane są tajemnicą. Produkcja milczy jak zaklęta, a sama gwiazda jest tak bardzo zapracowana, że nawet nie ma czasu na ujawnienie jakichkolwiek smaczków z planu. Wiadomo jedynie, że na potencjalnym telewizyjnym hicie zarobi milion złotych, a jego promocja lada dzień ruszy pełną parą.

Zobacz: Reality show Edyty Górniak będzie lepsze niż Iron Majdan! Za co TVN zapłaci jej aż milion złotych?

O tym, że program Edyty Górniak ma być czarnym koniem jesiennej ramówki, może świadczyć udział artystki w spocie wizerunkowym TVN-u, który od września będzie wyświetlany kilka razy dziennie. Niewykluczone, że w reklamie zostanie wykorzystany nowy utwór diwy, który swoją premierę będzie miał podczas sopockiego festiwalu Top of the Top 2019.

Edyta Górniak gwiazdą spotu TVN na jesień 2019

Edyta Górniak w spocie TVN-u wystąpi ubrana w spektakularną kreację marki Laurelle, którą możemy podziwiać na pierwszym zdjęciu z planu, opublikowanym przez stylistkę piosenkarki – Jolę Czaję:

Poznajecie, kto jest na zdjęciu? Tajemnica szalonej, bajkowej sukienki wyjaśniona! Z Edytą Górniak współpracujemy od lat, a teraz miałyśmy okazję spotkać się na planie ramówki TVN! To był mój Secret project, nad którym ostatnio pracowałam. Diwa jest tylko jedna, a dla wyjątkowej osoby potrzeba było wyjątkowej kreacji. Poszukiwania sukni księżniczki nie były jednak trudne – wybór od razu padł na Laurelle. Zgodzicie się ze mną, że Edyta Górniak wygląda zjawiskowo!

View this post on Instagram

Poznajecie, kto jest na zdjęciu? Tajemnica szalonej, bajkowej sukienki wyjaśniona! ???? Z Edytą Górniak współpracujemy od lat, a teraz miałyśmy okazję spotkać się na planie ramówki TVN! To był mój Secret project, nad którym ostatnio pracowałam ❤️ Diwa jest tylko jedna, a dla wyjątkowej osoby potrzeba było wyjątkowej kreacji. Poszukiwania sukni księżniczki nie były jednak trudne – wybór od razu padł na Laurell ???? Zgodzicie się ze mną, że @edytagorniak wygląda zjawiskowo! ???? #edytagorniak #elegantdress #stylistlife #secretproject #newbeginning #trends2019 #dress #redcarpetdress #dresslover #laurell #dreamdress #tvn #tvshow #tvshownews #newproject #singer #talent #challenge

A post shared by ????Jola Czaja Stylist???? (@czaja_wyczaja) on

Ciężko nie zgodzić się szczególnie z ostatnimi słowami ekspertki od wizerunku. Internauci, którzy śledzą profil Czai, prześcigali się w komplementach na temat stylizacji Górniak:

  • Magiczna suknia, piękne zdjęcie.
  • Księżniczka! Cudowna suknia.
  • Wow, wow!!!!! Pani Edyta wygląda wspaniale, cudnie. Pani Jolu wielkie brawa!

Zobacz: Miley Cyrus oszaleje, gdy zobaczy, co wyprawia Edyta Górniak! Zmysłowe show diwy w garderobie działa na wyobraźnię! [WIDEO]

Już teraz można zaryzykować stwierdzenia, że Edyta swoim wrodzonym wdziękiem i niezwykle awangardowym strojem przyćmi największe tuzy TVN-u. Wiadomo bowiem, że oprócz piosenkarki, w nagraniu promocyjnym wystąpią prawdopodobnie Magda Gessler, Małgorzata Rozenek czy Kuba Wojewódzki. Zobaczymy także duet nowych prowadzących Dzień Dobry TVN Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera (zdjęcie poniżej).

Premiera programu Górniak już w październiku. Będziecie oglądać?

Zobacz: Gdy Michał Szpak wyszedł na scenę, fani myśleli, że to Edyta Górniak! Kto go tak pomalował?!

Zobacz: Meghan Markle szykuje kolekcję tanich ubrań dla popularnej sieciówki! To będzie sprzedażowy hit wszech czasów!


Edyta Górniak w spocie TVN na jesień 2019

Edyta Górniak w spocie TVN na jesień 2019

Edyta Górniak tańczy do piosenki Miley Cyrus

Edyta Górniak tańczy do piosenki Miley Cyrus

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×