Szukaj

Sopot 2019: Edyta Górniak zaśpiewała na próbie swój nowy singiel „Król”! Cała Opera Leśna nie wiedziała, co się dzieje na scenie!

Edyta Górniak przygotowuje się do wieczornego występu TOP of the TOP Sopot Festival 2019. Będzie jedną z największych gwiazd wieczoru. Została sfotografowana podczas próby do koncertu, na którym po raz pierwszy usłyszymy jej nowy singiel. Zobacz, jak wyglądała. 
Edyta Górniak Sopot 2019 piosenka Król

Edyta Górniak Sopot 2019 piosenka Król

Edyta Górniak będzie jedną z gwiazd, która wystąpi na scenie podczas Top of The Top Sopot Festival 2019. W Sopocie zaśpiewa swój nowy singiel pt. Król. Jej pierwsza próba była objęta tajemnicą. Piosenkarka, podobnie jak pozostali artyści, odbyła ją w Operze Leśnej. W czasie jej trwania reżyser poprosił wszystkich o wyłączenie telefonów. Premiera nowej piosenki ma się odbyć w czasie festiwalu, dlatego tak ważne jest, aby nikt nie usłyszał jej wcześniej. Nie możemy się doczekać!

Zobacz: Reality show Edyty Górniak będzie lepsze niż Iron Majdan! Za co TVN zapłaci jej aż milion złotych?

Gwiazda została sfotografowana, kiedy udawała się na kolejną próbę przed wieczornym koncertem. Co ciekawe, wystąpiła bez dźwięku! Cała Opera Leśna mogła jedynie zobaczyć… wizję tego, co zostanie wyemitowane wieczorem. Sama piosenka owiana jest tajemnicą i znają ją jedynie zaufane osoby. To z pewnością celowe działanie, żeby utrzymać nowy singiel w tajemnicy aż do końca. W naszej galerii, mamy jej zdjęcia. Artystka, jak zwykle wyglądała olśniewająco! W czarnym kombinezonie, botkach na wysokim obcasie, rozwianych wiatrem włosach i w uzupełniających stylizację okularach przeciwsłonecznych, wyglądała niezwykle młodzieńczo. Z daleko można się było pomylić. Czyżby Edyta Górniak założyła dres?

Zobacz: Edyta Górniak przyłapana na plaży w Sopocie! Jak ona to robi, że ma 46 lat i żadnego cellulitu?

Sopot został ponownie stolicą muzyki. Od wtorku odbywa się tu bowiem TOP of the TOP Sopot Festival 2019, czyli największe muzyczne wydarzenie, które przyciąga prawdziwe gwiazdy. Wtorek upłynął pod hasłem Forever Young, a w Operze Leśniej rozbrzmiały największe hity – piosenki ostatnich lat.

W środowy wieczór, odbędzie się występ pt. iDance, który widzom zapewni dawkę pozytywnej energii w wykonaniu największych polskich gwiazd. Tuż po nim odbędzie się koncert, który wyłoni laureata Bursztynowego Słowika, o którego powalczy kilku kandydatów.

Uczestnicy są już w Sopocie i przygotowują się do występów. Za kilka godzin efekty ich prób ocenić będą mogli widzowie,zarówno w Operze Leśnej, jak i przed telewizorami.

Zobacz: TOP of the TOP Sopot Festival 2019 ściągnął prawdziwe gwiazdy: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Chylińska, Grzegorz Markowski


Edyta Górniak - próby Top Of The Top Sopot Festival 2019

Edyta Górniak - próby Top Of The Top Sopot Festival 2019

Edyta Górniak - próby Top Of The Top Sopot Festival 2019
Edyta Górniak - próby Top Of The Top Sopot Festival 2019

Edyta Górniak - próby Top Of The Top Sopot Festival 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×