Edyta Górniak zmieniła fryzurę! Jasny kolor i cięcie sprawiły, że odjęła sobie lat. Pochwaliła się odważną metamorfozą

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak po powrocie z urlopu natychmiast pojechała do fryzjera. Gwiazda przeszła odważną metamorfozę. Pochwaliła się efektem. Jak teraz wygląda? Postawiła na jaśniejszy kolor włosów. 

Edyta Górniak przez ponad dwa lata nie opuszczała kraju. Gwiazda wcześniej mieszkała przez jakiś czas w USA, a tuż po tym, jak wybuchła pandemia postanowiła wrócić do ojczyzny. Zamieszkała u podnóża Tatr. Podhale stało się jej miejscem na ziemi. Wokalistka od samego początku nie ukrywała, że jest przeciwna wszelkim obostrzeniom związanym z koronawirusem.

Sama otwarcie bojkotowała nakaz noszenia maseczek i mówiła o tym, że nie zamierza poddać się szczepieniom. To wszystko spowodowało, że nie mogła przekraczać granic Polski. Odkąd zniesiono restrykcje nieustannie podróżuje. Najpierw wybrała się do Tajlandii, która jest dla niej ważnym miejscem. Odwiedziła też Dubaj, a jeszcze kilka dni temu pokazywała fanom, jak odpoczywa na Karaibach.

Piosenkarka już wróciła do kraju, a z fanami przywitała się z Warszawy. W czasie wizyty w stolicy postanowiła odwiedzić salon fryzjerski i zadbać o włosy, które ostatnio były wystawione na mocne słońce i morską wodę.

Edyta Górniak przeszła metamorfozę

Edyta Górniak to gwiazda, która od lat zachwyca wizerunkiem. Zawsze była uznawana za jedną z najbardziej atrakcyjnych polskich gwiazd i nie zmienia się to od dekad. Dba o figurę i cerę, a także o nienaganną fryzurę. Pokazywała się fanom w różnych odsłonach, ale ostatnio nosiła ciemniejszy odcień brązu. Po powrocie z ostatniego urlopu postanowiła nieco rozjaśnić kolor.

W celu udała się do fryzjera, a wizytę w salonie zrelacjonowała w sieci. Piosenkarka, która ma doskonały kontakt ze swoimi fanami, postanowiła pokazać się im już po zmianach. Widać, że jej włosy zyskały nowy blask i witalność. Widać też, że fryzura jest pocieniowana, a włosy nieco dłuższe.

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Jak wam się podoba Edyta w tak jasnych włosach, które wyglądają, jak muśnięte słońcem? Dodało jej to młodzieńczego blasku. Więcej w naszej galerii.

Edyta Górniak opowiedziała o lokowaniu pieniędzy

Kilka miesięcy temu gwiazda udzieliła wywiadu Jastrząb Post. Zdradziła przed naszą kamerą, w co inwestuje zarobione pieniądze. Okazało się, że najwięcej radości sprawia jej pomaganie swojemu synowi, a także podróże.

Oczywiście w Allana. To jest moja inwestycja na całe życie. Teraz, jeśli chodzi o siebie, to inwestuję w podróże, bo one mi dają szczęście.


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×