Szukaj

Zdjęcie Edyty Górniak w bieliźnie trafiło do sieci. Od czasów „Playboya” nic się nie zmieniła!

Edyta Górniak w sesji dla Vivy! zapozowała w majtkach w cętki. Zdjęcie zachwyciło internautów. Pod adresem artystki posypał się grad komplementów.
Edyta Górniak sexy playboy

Edyta Górniak sexy playboy

Edyta Górniak ma jedno z najlepszych ciał w polskim show-biznesie, o czym mogliśmy przekonać się oglądając jej zdjęcia z sesji dla Playboya, w którym pozowała aż trzykrotnie. Artystka od lat plasuje się w czołówce najpiękniejszych gwiazd, swoją urodą często rozkłada na łopatki młodsze od siebie koleżanki. Można odnieść wrażenie, że dla Edyty czas zatrzymał się w miejscu. Ciężko jest bowiem uwierzyć, że nasza największa diwa 14 listopada skończy 47 lat. Potwierdzeniem tego jest sesja, jaką opublikował magazyn Viva!.

30 kwietnia minie 25 lat od występu Edyty Górniak na Eurowizji w Dublinie. Gwiazda swoim głosem oczarowała cały świat, jej wykonanie przeboju To nie ja! do dzisiaj zaliczane jest do najlepszych w historii konkursu. Nie trzeba dodawać, że żaden inny polski reprezentant nie otarł się nawet o sukces, jakim może poszczycić się piosenkarka.

Edyta Górniak w majtkach w cętki

Najnowszy wywiad z Edytą został zilustrowany bardzo apetycznymi zdjęciami. Na jednej z fotografii gwiazda pozuje w bieliźnie w cętki i cekinowej kurtce Dolce&Gabbana. Zdjęcie seksownej diwy oczarowało fanów, którzy masowo komentują to, co udostępniła na Instagramie.

Prawdziwy potencjał każdego z nas ujawnia się dopiero wtedy, kiedy przyjmujemy na siebie wyzwanie – napisała Edyta.

Idealna figura, której Edyta jest posiadaczką, to nie tylko zasługa dobrych genów. Górniak wkłada bowiem mnóstwo pracy w dietę, trening, jak i kosmetyki, których używa do pielęgnacji cery. Dzięki temu wciąż wygląda niemalże tak, jak za czasów Eurowizji 1994.

  • Jak Ty to robisz, że wyglądasz tak pięknie? Figura-rewelacja – brzmi jeden z komentarzy pod zdjęciem.
  • Jest na czym oko zawiesić… Figura rewelacja – czytamy w kolejnym.

Nie tylko figura zachwyciła fanów urody Edyty. Internauci skomplementowali również jej oczy, policzki, usta, a nawet fryzurę. Patrząc na to gorące zdjęcie ciężko nie zgodzić się z gradem komplementów, jaki spadł na Górniak w poniedziałkowy wieczór.

Zobacz: Edyta Górniak wróciła na Instagram i od razu napisała o miłości! Jak zareagował Tomasz Mazurkiewicz?

Zobacz: Informacja o nowym romansie Edyty Górniak to stek bzdur! W Wielkanoc wszystko stało się jasne

Zobacz: Syn Edyty Górniak zakochany po uszy! Allan Krupa jest w stałym związku od roku! Jego dziewczyna to niewiarygodna piękność


Edyta Górniak na okładce magazynu Viva!

Edyta Górniak na okładce magazynu Viva!

Edyta Górniak topless na okładce Vivy! w 2009 roku

Edyta Górniak topless na okładce Vivy! w 2009 roku

Edyta Górniak topless na okładce Vivy 1999 rok

Edyta Górniak topless na okładce Vivy 1999 rok

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×