Szukaj

Edyta Górniak pokazała swoją nową rodzinę. W góralskim stroju świętuje Wielkanoc. Nawet na Szpaku zrobiła wrażenie

Edyta Górniak w stroju góralskim

Edyta Górniak w stroju góralskim

Edyta Górniak świętuje Wielkanoc z nowymi sąsiadami. W góralskim stroju, wśród przyjaciół czuje się niezwykle szczęśliwa. Zobaczcie, jak się prezentuje i co napisała.

Edyta Górniak kilka miesięcy temu kupiła dom z widokiem na Tatry. Tuż przed przeprowadzką ogłosiła, że ogranicza swoją aktywność w social mediach. Planowała nie udzielać się na Instagramie. Zmieniła jednak zdanie, o czym poinformowała podczas jednej z pogadanek.

Górniak, korzystając ze słonecznej pogody, zabrała swoich fanów na spacer. Właśnie wtedy przekazała wiadomość:

Chciałam się niestety, niestety dla niektórych, wycofać z mojej chęci wyciszenia platform społecznościowych. Jak widać, nie jest to dobry czas. Przyjdzie może lepszy czas, na to, żeby się wyciszyć faktycznie, więc przekładam tę decyzję. Mam nadzieję, że ucieszy to rozświetlone serca, rozświetlone głowy – mówiła.

Od momentu, w którym zamieszkała w górach, podobno bardzo dobrze dogaduje się z lokalną społecznością.  Życie na gorąco podaje, że tak się spodobała miejscowym, że postanowili zrobić z niej swoją gwiazdę. Zaproponowali jej nawet tradycyjny strój góralski. Artystka była w siódmym niebie, kiedy brała udział w procesji, o czym informuje osoba z jej otoczenia:

Edyta była zachwycona, dała się namówić nawet na procesję Bożego Ciała i poszła w niej ubrana jak góralka. Powstały też plany, by włączyć ją w działania kulturalne na Podhalu — podawał informator tygodnika.

Również Wielkanoc Edyta Górniak obchodziła ze swoimi sąsiadami, ubrana po góralsku.

Edyta Górniak świętuje Wielkanoc po góralsku

Edyta Górniak pochwaliła się na Instagramie, jak świętuje Wielkanoc. Post podpisała znaczącym słowem Dom, a w opisie zdradziła, że znalazła wspaniałych ludzi, za co jest bardzo wdzięczna i dziękuje Bogu. Najwyraźniej jest bardzo szczęśliwa.

Szczęście nie jedno ma imię …
Dziękuję Bogu za Wspaniałych Ludzi w moim życiu. #podhale #happytime #wielkanoc – napisała.

W lokalnym stroju, bez mocnego makijażu, w skromnie zaczesanych włosach, Edyta Górniak wygląda wspaniale. Pozuje razem z bliskimi sobie kobietami.

  • Słodko – napisał wyraźie pod wrażeniem Michał Szpak.
  • Piękna jesteś Edi, pasujesz do tych gór.
  • Prawdziwa górlaka.
  • Cyćkie piknie.
  • A ja dziękuję za Ciebie, każdego dnia z jeszcze większą wdzięcznością i miłością. Jak pięknie… Edi, super Cię widzieć taką szczęśliwą. Przytulam do serca.
  • Jak ja tym paniom zazdroszczę, cieszę się, że znalazła pani swoje miejsce, to ważne, by mieć swój dom.

Szczęściem Edyty Górniak cieszą się jej fani, którzy nie szczędzą komplementów.


Edyta Górniak - Wielkanoc 2021

Edyta Górniak - Wielkanoc 2021

Edyta Górniak - komentarz Michała Szpaka

Edyta Górniak - komentarz Michała Szpaka

Edyta Górniak - Boże Ciało na Podhalu

Edyta Górniak - Boże Ciało na Podhalu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×