Szukaj

Edyta Górniak z dredami w „The Voice”! Takiego szaleństwa na głowie jeszcze nie miała. Jak ona to udźwignęła?

Edyta Górniak w dredach

Edyta Górniak w dredach

Edyta Górniak w pierwszym finałowym odcinku The Voice of Poland zaszalała z fryzurą. Takich dredów nie ma nawet Baron. Zrobiła mu niezłą konkurencję.

Edyta Górniak jest trenerką w 11. edycji popularnego programu TVP The Voice of Poland. Piosenkarka nie tylko uświetnia show swoim profesjonalizmem i wrażliwością w podejściu do młodych, pełnych nadziei wokalistów, ale także tym, jak wygląda. Na fotelu prezentowała się już w różnych stylizacjach, zmieniała fryzury, eksperymentowała z makijażem, ale w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście. W pierwszym finałowym odcinku naprawdę poszalała – zrobiła dredy. Jak ona to udźwignie? I co z Baronem? Ma niezłą konkurencję.

Edyta Górniak w dredach w The Voice of Poland

Dzisiejszy odcinek jest niezwykły dla Edyty. Ma urodziny, skończyła 48 lat. Już od rana zbierała najlepsze życzenia od swoich przyjaciół i fanów. Zadedykowała im też wpis na Instagramie, w którym wyznała, że jest jeden prezent, który zrobiłby jej ogromną przyjemność.

Dziękuję Bogu za podarowanie Życia Dziękuję za Wasze wewnętrzne piękno. Za Waszą Miłość, oddanie, lojalność, dobrać i za Wasze przebudzenie. Za każdą dobrą myśl uczynek i Modlitwę.

Możecie wszystko – jeśli w to uwierzycie.

Moim marzeniem na Urodziny jest, aby każdy z Was napisał, za co Kocha Siebi – napisała.

Jak się można domyślać, fani nie zawiedli idolki i pojawiło się mnóstwo wpisów pełnych pozytywnej energii.

Z kolei wieczorem, w The Voice of Poland pojawiła się w nowej fryzurze. Urodziny uczciła porządnie, bo zebrani nie mogli wyjść z szoku i podziwu. Tu znowu spełnia się powiedzenie, że ładnemu we wszystkim ładnie, a Edycie w dredach jest wyjątkowo do twarzy. Ma na głowie sporo splotów i można się zastanawiać, jak ta drobna istota to udźwignie? Do tego Baron ma teraz konkurencję i nie jest już jedynym trenerem w wydaniu rasta.

Trzeba przyznać, że Górniak potrafi zaskoczyć, jak nie wypowiedzią, to stylizacją. To pewne, że The Voice of Poland bez niej nie jest taki sam – traci mnóstwo kolorytu. Jak wam się podoba w nowych włosach? Zajrzyjcie do galerii.


Edyta Górniak w The Voice of Poland

Edyta Górniak w The Voice of Poland

Edyta Górniak w The Voice of Poland

Edyta Górniak w The Voice of Poland

Baron i Tomson w The Voice of Poland

Baron i Tomson w The Voice of Poland

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×