Szukaj

Edyta Górniak przyznała się, że wzięła kredyt. Była pod ścianą

Edyta Górniak w McDonalds

Edyta Górniak w McDonalds

Edyta Górniak podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych zmuszona była wziąć kredyt. Tamtejsze realia nie pozostawiły jej żadnych złudzeń. Gwiazda była pod ścianą. 

Edyta Górniak to gwiazda o bardzo ugruntowanej pozycji w polskim show-biznesie. Wokalistka cały czas koncertuje i pojawia się w kolejnych programach i projektach. Od kilku sezonów jest również jedną z trenerek w muzycznym show The Voice of Poland. Jest ona uznawana za jedną z najsłynniejszych i najbardziej utalentowanych wokalistek w historii polskiej muzyki. Skala jej głosu liczy aż cztery oktawy. Media i krytycy muzyczni wiele razy porównywali jej niezwykły talent do takich sław światowej sceny jak: Whitney Houston, Celine Dion i Mariah Carey.

Nic więc dziwnego, że jest też jedną z najlepiej opłacanych artystek w naszym kraju. Każdy jej wystąpienie to dla organizatorów różnych wydarzeń nie lada wydatek. Jednak nie szczędzą oni pieniędzy, aby móc na żywo posłuchać jej zniewalającego głosu. Gwiazda cały czas wypuszcza nowe wielkie hity i gości na największych scenach w Polsce i za granicą. Dzięki wysokim zarobkom może pozwolić sobie na luksusowe życie. W ostatnich latach na pewno nie może narzekać na zasobność swojego portfela. Okazuje się jednak, że podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych musiała wziąć kredyt. Powód nieco zaskakuje.

Edyta Górniak wzięła kredyt: powód zaskakuje

Edyta była gościem w pierwszym odcinku programu Ameryka da się lubić. Gwiazda opowiedziała, jak wyglądał jej kilkuletni pobyt w USA. Gwiazda otwarcie opowiedziała też, jaki ma stosunek do brania kredytów i pożyczek.

Uważam, że wolność i komfort życia polega na tym, że nie żyjesz ponad stan. Masz tyle, ile masz rzeczywiście. Nie zapożyczasz się, nie jesteś sługą dla jakiegokolwiek banku.

Rzeczywistość w Stanach Zjednoczonych szybko jednak zweryfikowała jej poglądy. Edyta, aby wynająć upragnione mieszkanie, musiała zaciągnąć kredyt. Za oceanem nie mając żadnego kredytu, jest się uważanym za osobę niewypłacalną.

W Stanach jeśli nie masz kredytu, nie jesteś wiarygodny. W Polsce nie biorę kredytu, bo nie chcę. W Ameryce jak go nie bierzesz, to znaczy, że cię nie stać, a jak cię nie stać, to znaczy, że nie masz stałej pracy, czyli nie jesteś zdolny do spłaty mieszkania, które wynajmujesz. Żeby wynająć piękny apartament, z którego mogłam dojść na pieszo do mojej ulubionej szkoły, musiałam wziąć kredyt na pralkę. Musiałam wziąć dlatego, żeby być wiarygodna dla Ameryki.

Wiedzieliście, że w Stanach o majętności człowieka decyduje wysokość jego kredytów?

 


Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×