W końcu to ujawniła! Edyta Górniak z rozrzewnieniem o swojej pierwszej miłości: „Miał być moim mężem”. Wszyscy go znacie!

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak zdecydowała się ujawnić, kim był mężczyzna, który był jej pierwszą miłością. Mało tego, wierzyła, że zostanie jej mężem. Padniecie, jak zobaczycie, kto to.

Edyta Górniak jest jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek. Od lat wzbudza ogromne zainteresowanie fanów, którzy z zaciekawieniem podglądają także jej życie osobiste. Gwiazda ma na koncie kilka głośnych związków. Media łączyły ją z Piotrem Gembarowskim, Piotrem Kraśką, Robertem Kozyrą i Mateuszem Zalewskim.

W 2005 roku sformalizowała relację z Dariuszem Krupą. Para doczekała się syna Allana. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Edyta od początku podejrzewała, że jest skazane na porażkę.

Wiedziałam, że to małżeństwo to nie to, dzień przed ślubem… Niestety. Nawet poszłam do wróżki, bo myślałam, że to niemożliwe. Nie mówiąc, że mam wątpliwości, poprosiłam ją, żeby zobaczyła, czy jest może jakaś podpowiedź od mojej praprababci, może skontaktuje się ze mną przez karty. A wróżka mi powiedziała, żebym nie brała ślubu. Ani jutro, ani nigdy – mówiła po latach.

Także późniejsze związki artystki się nie udały. Jeden z partnerów, Andrzej, nadużył jej zaufania. W pewnym momencie ją zdradził, czego efektem była ciąża. Najcieplej Górniak wspomina relację z prawnikiem Piotrem Schrammem. W czwartek po raz pierwszy wyznała, kto był jej pierwszą miłością. Będziecie nieźle zaskoczeni.

Edyta Górniak ujawnia, kto był jej pierwszą miłością

Edyta Górniak w relacji na Instagramie zapytała fanów, czy wiedzą, co ją łączy z Chinami. Do tego zdradziła coś, czego nikt o niej jeszcze nie wiedział. Wyznała, kim był mężczyzna, w którym zakochała się jako pierwszym.

Myślicie, że wiecie o mnie już wszystko, ale nie wiecie, kto był moją pierwszą miłością. Miał być moim mężem i miał na mnie poczekać. Wszystkie żywioły się go bały. Myślę, że Bruce Lee jest w dużej mierze odpowiedzialny za moją miłość do Azji – zdradziła.

Miała rację, kiedy stwierdziła, że jeszcze nie wiemy o niej wszystkiego. Mało kto by się domyślił, że jej pierwszą platoniczną miłością był Bruce Lee!

Edyta Górniak o dziewczynie Allana

Jedyny syn Edyty, Allan jest obecnie w związku. Od kilku miesięcy spotyka się z Andżeliką, którą najpierw ukrywał przed mediami. Wcześniej jednak zdradził, że i za nim platoniczna miłość do gwiazdy. Wyznał, że był zafascynowany Eweliną Lisowską.

Kilka miesięcy temu gwiazda udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post, w którym mówiła o dziewczynie swojego syna. Wówczas jeszcze Andżelika była nieco skrępowana w obecności diwy.

Poznałam. Śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana. Ja bym chciała odegrać taką normalną rolę mamy chłopaka, takiej zwykłości. Zawsze daje ludziom czas, bo wiem, że muszą się trochę oswoić.


Edyta Górniak o pierwszej miłości

Edyta Górniak o pierwszej miłości

Edyta Górniak o pierwszej miłości

Edyta Górniak o pierwszej miłości

Edyta Górniak o pierwszej miłości

Edyta Górniak o pierwszej miłości

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×