Szukaj

Edyta Górniak właśnie wybaczyła Kindze Rusin wpadkę na wizji! Złościła się na nią przez kilka lat

Edyta Górniak wybaczyła Kindze Rusin

W show-biznesie wcale nie trudno o wojnę czy ogromne nieporozumienie i urażoną dumę. Identyczna sukienka, podebrany fryzjer, wakacje w tym samym miejscu czy przekręcona plotka potrafią zasiać zniszczenie o skali, którego nikt by się nie spodziewał. Właśnie to spotkało kilka lat temu Kingę Rusin, która w rozmowie z Edytą Górniak palnęła okropną gafę. O co poszło?

Górniak przed wizytą w śniadaniówce rozstała się ze swoim partnerem, a ta strata bardzo ją dotknęła. Nic więc dziwnego, że gdy Rusin zapytała ją na wizji o ślub, Edyta… nieco się zdenerwowała.

Może ona ma za małe przygotowanie dziennikarskie? (…) Z pewnością to był ostatni czas, jaki poświęciłam tej osobie – odgrażała się po programie w rozmowie z Faktem

Wygląda jednak na to, że jej nowa trasa koncertowa zakopała wojenny topór. Edyta wybiera się do Dzień Dobry TVN i osobiście poprosiła, by Kinga była na kanapie gdy tak się stanie:

Edyta wybiera się w najbliższym czasie do „Dzień dobry TVN”, by promować nową trasę koncertową. Zastrzegła, że chce być w odcinku, który będzie prowadziła Kinga. Chce ją pochwalić za zaangażowanie w ochronę środowiska i zakopać wojenny topór. Poza tym też podziękować, że dzięki niej podpisała petycję przeciwko odstrzałowi jeleni – wyjawił Fakt

Cuda, jak widać na tym przykładzie, czasem się zdarzają. 😉

Michał Szpak ma erotyczne fantazje z 47-letnią Kingą Rusin! Jak on jej spojrzy w oczy po takim wyznaniu?!

Michał Szpak o zarobkach i „numerku z Kingą Rusin”. Kuba Wojewódzki wycisnął go jak cytrynę!

Kinga Rusin w zniszczonych spodniach i za dużym płaszczu. Tak ubiera się po wyjściu z „Dzień Dobry TVN”Czy uważasz, że wojna z tabloidami ma sens?

×