Zmiany w obsadzie „The Voice of Poland”. Kto zostaje, a kto żegna się z rolą trenera? Są przecieki z TVP

The Voice of Poland

The Voice of Poland

The Voice of Poland 12  jesienią zadebiutuje na ekranach TVP. Mówi się, że wśród trenerów pojawi się Edyta Górniak. Kogo za to nie zobaczymy w lubianym show?

Edyta Górniak od wielu lat robi oszałamiającą karierę. Nie tylko tworzy piosenki, w których czaruje słuchaczy czterooktawowym głosem, ale także co jakiś czas pojawia się w programach rozrywkowych. Na swoim koncie ma m.in. własne reality-show My Way. Na oczach milionów widzów przygotowywała się do egzaminu na prawo jazdy, który zdała za pierwszym razem.

Z kolei w kwietniu Górniak gościła na scenie The Voice Kids – programu, którego trenerką była w pierwszej edycji. Wystąpiła podczas finału. Na scenie pojawiła się w bajecznej kreacji z H&M i wykonała utwór Kolorowy wiatr, który wiele lat temu nagrała do bajki Disneya – Pocahontas. Wyglądała przepięknie.

Zobacz: Górniak na finale „The Voic ” zaśpiewała „Kolorowy wiatr”. Co to był za występ [WIDEO]

Edyta Górniak pojawi się w The Voice of Poland

Górniak jest gwiazdą edycji The Voice of Poland dla dorosłych. W jedenastym sezonie jej podopieczna, Anna Gąsienica-Byrcyn, zajęła 3. miejsce w finale. Party donosi, że gwiazda już wkrótce będzie trenowała kolejne wschodzące gwiazdy.

Według ustaleń magazynu Edyta pojawi się w nowym sezonie, który zadebiutuje na ekranach telewizorów już jesienią. Tuż obok niej podobno zasiądą również Tomson i Baron oraz Urszula Dudziak. Mówi się, że z programem pożegna się Michał Szpak:

Jesienią wokalistkę znów zobaczymy w jury The Voice of Poland obok Urszuli Dudziak, Tomsona i Barona. Z programem pożegna się z kolei Michał Szpak – donosi dwutygodnik.

Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do spekulacji. Michał Szpak trenerem wspomnianego show był przez cztery ostatnie edycje. Doprowadził do zwycięstwa m.in. Krystiana Ochmana. Piosenkarz w rozmowie z Jastrząb Post podkreślił, że artysta ma wszelkie predyspozycje do tego, by osiągnąć sukces:

Wiem, że jest to człowiek sukcesu. Zasługuje na ten sukces, dobrze go wykorzysta i dobrze go wykorzystał, nagrywając wspaniały singiel, który w sieci został doceniony i ma ogromną ilość odtworzeń w tak krótkim czasie. Potrafił połączyć siebie w programie rozrywkowym z muzyką klasyczną. Fantastyczna współpraca z tym człowiekiem, cieszę się, że mogłem rozwijać go pod swoimi skrzydłami i że jest miejsce na muzykę klastyczną.

Cały wywiad możecie zobaczyć tutaj.


Michał Szpak i Edyta Górniak na finale The Voice of Poland

Michał Szpak i Edyta Górniak na finale The Voice of Poland

Edyta Górniak - finał The Voice Kids 4

Edyta Górniak - finał The Voice Kids 4

Smutna Edyta Górniak

Smutna Edyta Górniak

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wspaniały Artysta i Trener. Kolorowy Ptak Michał Szpak😘

 • Gość😭 pisze:

  Jestem w stanie zaakceptować wszystkie zmiany trenerów nawet Tomsona i Barona, Panią Edytę i wszystkich innych razem wziętych,ale Pana Michała Szpaka – nigdy w życiu😞😢😞

 • Inga pisze:

  Błagam z całego serca Produkcję, Pana Kurskiego oddajcie nam Michała Szpaka!!! Nie zabierajcie Go nam, ogromny smutek i żal!!! Najlepszy Trener, człowiek i Artysta!!! Nie jest w stanie zastąpić Go nikt!!!

 • Gość pisze:

  Szkoda, że Michała Szpaka nie będzie w programie .Tylko dla niego oglądałam Voisa. TVP postanowiła ukarać Michała i usunąć go z programu chociaż jest najlepszym trenerem. Panie Kurski strzela Pan sobie w kolano. Już nie będzie takiej oglądalności jak trenerem był Michał Szpak.

 • Neti pisze:

  Bez Szpaka nie oglądam TVoP.

 • Gość pisze:

  Bez Michala to bedzieniski poziom .Pomyslcie yaki super trener .To doczekalismy sie ze zdolni i prawdomowni musza odejsc .Ludzie jedyny odwazny nie slodzi nikomu .To jest bardzo krzywdzace .Michal Szpak to jedyny szczery do bolu .PROSZE CHCEMY SZPAKA.

  • GośćX pisze:

   Michał musi być. Przecież sklad jeszcze nie jest potwierdzony oficjalnie. To byłoby bardzo niesprawiedliwe, gdyby go zabrakło

 • Gość pisze:

  Za Michała pewnie Brzozowski będzie . Przecież to taka gwiazda ostatnio. Mam nadzieję ,że się mylę ,bo lubię ten program i nie chciałabym z niego rezygnować .

 • Michał MUSI BYĆ!!, pisze:

  Zróbcie coś! Nie może w VOICE zabraknąć Michała. Tylko On jedyny,najlepszy,niepowtarzalny człowiek,artysta i trener!

  • Gość pisze:

   Tak, jest najlepszy i nikt go nie zastąpi. Pytanie, czy to przemawia do produkcji.

 • Konrad pisze:

  Niestety Michal sam nas opuscil. Wiedzial gdzie wystepuje a wiec po co pchal sie pod dom Pana Kaczynskiego? Kto miesza sie do polityki „zawsze wychodzi jak Zablocki na mydle „

 • Gość pisze:

  Jaka to sprawiedliwość jak pozostanie Górniakowa a Michał nie ze względu na poglądy polityczne wogole to juz chyba wolałabym pania Steczkowska albo Dodę czy kogokolwiek innego niż pania Górniakowa

 • Gość pisze:

  Ogromna strata, takiej charyzmy, poczucia humoru i konstruktywnych wypowiedzi nie ma nikt. Tylko dla Michała oglądałam ten program, bo Michał jest niepowtarzalny, jedyny, najlepszy.

 • Gość pisze:

  Michała w programie będzie brakować bardzo. Takiej charyzmy i poczucia humoru nie ma nikt. Wielka strata.

 • Ja pisze:

  NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ MICHAŁA. MICHAŁ NAJLEPSZYM TRENEREM ZE WSZYSTKICH EDYCJI. NIE WYOBRAŻAM SOBIE VOICA BEZ NIEGO.

 • Gość pisze:

  No i super!!! Edi jest najlepsza 👍🏿👍🏿👍🏿

 • Bez Michała nie oglądam! pisze:

  Michał najlepszy trener ze wszystkich edycji. Michała nie jest w stanie zastąpić nikt!!! Michał jezt najlepszy zawsze i wszędzie!!!

  • Gość pisze:

   Bez Michała Szpaka to już nie ten sam program, oglądalność spadnie, ja też bez niego nie oglądam!!!

 • Mk pisze:

  Tylko nie Dudziak….

 • Gość pisze:

  bez Michała to już nie ma co oglądać!!!!!!

 • BBB pisze:

  No to nie oglądam.

 • Gość pisze:

  a dobrze sie czujesz? Ta tepa dzida tylko do TVP sie nadaje, a trener z niej jak z koziej d,,,y trąba,a Dudziak to sie dziwie że chce przebywac w takim iepskim towarzystwie

  • Franio pisze:

   Zapomniała dodać że pochodzi z pod ukraińskiego powiatu Przemysl jej św..pamięci ojciec był ulicznym grajkiem akordeonowym za parę groszy w tunelu PKP do którego się nie przyznawała że wstydu

  • Gość pisze:

   Tępy to ty jesteś dziadu.