Zmysłowy taniec Edyty Górniak w Tajlandii stał się internetowym hitem karnawału! Co za ogień! [WIDEO]

Edyta Górniak w Tajlandii

Edyta Górniak w Tajlandii

Edyta Górniak tańczy w Tajlandii

Edyta Górniak zaprezentowała swój taneczny talent. Piosenkarka przebywa obecnie w Tajlandii, skąd przesłała dla fanów ciekawy taneczny film.

Edyta Górniak ma za sobą bardzo pracowity okres. Gwiazda odbyła serię wspaniałych koncertów po całej Polsce, wzięła udział w hitowym show TVN-u Agent Gwiazdy, rozstała się z partnerem, przeprowadziła się z Los Angeles do Polski… To tylko cześć nowych wyzwań artystki. Nic więc dziwnego, że Edyta czuje się zmęczona i potrzebuje chwili oddechu.

W tym celu piosenkarka udała się na krótkie wakacje do swojej ukochanej Tajlandii, gdzie w przepięknych okolicznościach przyrody regeneruje swój organizm. Okazuje się, że artystka ma również skołatane serce, o czym poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Serce moje, gdzie Ty jesteś? Wróć do swojego Domu. Zobacz zrobiłam Ci nowe miejsce. Odpoczęłam, zatrzymałam machinę. Oddycham głęboko i słucham ptaków. Wróć do mnie. Przed nami nowy rozdział przecież. Zatroszcz się o swój organizm, bo to jedyny dom Twojej Duszy – napisała Edyta.

Pod tym niepokojącym wpisem wokalistka wkleiła cudowny filmik, na którym zaprezentowała swój zmysłowy taniec w Tajlandii. Post Edyty poruszył jej wiernych fanów, którzy natychmiast obdarowali swoją idolkę ciepłymi słowami pocieszenia:

  • Będzie dobrze aniołku. Dbaj o siebie Edi ❤ Pamiętaj , że zawsze możesz na Nas liczyć!
  • Wow, cudownie trzymaj się Kochana
  • Ale pięknie jesteśmy z Tobą Edi
  • Nasz skarb
  • Odpoczywaj aniołku
  • Ciesz się tą piękną chwilą, zrelaksuj się i wracaj z nową pozytywną energią
  • Połączona ze światem i Bogiem.. Pełna harmonia ducha i ciała

Zobaczcie, jak Edyta Górniak odpoczywa w Tajlandii.

Syn Edyty Górniak to już poważny kawaler! Dumna mama zabrała swojego przystojniaka na szalone ferie! Wyglądają razem jak rodzeństwo!

Mamy przeciek z „Agenta”! Edyta Górniak już pierwszego dnia zszokowała uczestników! Damian Kordas zdradził smaczki z planu [WIDEO]

Kinga Rusin wystylizowała się jak Edyta Górniak! Gwiazda miała ku temu szczególny powód


Edyta Górniak w puchowej kurtce

Edyta Górniak w puchowej kurtce

Edyta Górniak w puchowej kurtce

Edyta Górniak w puchowej kurtce

Edyta Górniak z różańcem na szyi

Edyta Górniak z różańcem na szyi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×