Edyta Górniak nie ma litości dla swojego ciała. By zachować młodość poddaje się niemal torturom, ale efekt powala na kolana! Oto jej sekret

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak kilka dni temu skończyła 50 lat, a nadal zachwyca figurą i urodą. Zdradziła swój sposób na zachowanie młodości. To dosyć kontrowersyjna metoda, na którą nie każdy może się zdecydować. 

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Piosenkarka 14 listopada świętowała 50. urodziny. Od kilku dekad jest obecna na scenie i nieustannie gromadzi wokół siebie nowych fanów. Wokalistka swój wielki jubileusz świętowała z rozmachem.

Miała akurat okazję wystąpić na 70-leciu TVP, a później imprezę urządzili dla niej najbliżsi. Nie zabrakło też niespodzianki od fanów, którzy pod budynkiem Telewizji Publicznej czekali na nią z kwiatami i innymi prezentami.

Gwiazda od dekad zachwyca nie tylko głosem, który jest nie do podrobienia, ale też niebanalną urodą i figurą. Jej sceniczne kreacje od zawsze wzbudzają podziw. Często w krótszych sukienkach podkreśla zgrabne nogi.

Nie można się jej dziwić, ponieważ cały czas wygląda znakomicie. Okazuje się, że ma sprawdzony sposób na idealną figurę, ale jest on dosyć ryzykowny. Nie każdy może stosować taką dietę.

Edyta Górniak stosuje ekstremalną dietę. Co robi?

Edyta w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że w czasie pandemii przybrała na wadze. Sporo czasu spędziła w zaciszu swojego domu i w tym okresie wspierała duchowo swoich fanów. Postanowiła jednak szybko rozprawić się z dodatkowymi kilogramami.

Po kilku miesiącach zachwyca figurą, ale nie obyło się bez diety i wyrzeczeń. W rozmowie z tabloidem zdradziła sekret swojej urody i młodego wyglądu. Wyznała, że stosuje nieco kontrowersyjną metodę, a mianowicie głodówki i detoksy.

Powiem szczerze, faktycznie, mam dużo błogosławieństwa… Z pokorą jestem wdzięczna. Natomiast to, co pozwala zachować mi taki rodzaj młodości, to: szalona dusza, serce dziecka, praca w show-biznesie oraz to, że jakieś 12–13 lat temu odkryłam głodówki. Te głodówki uratowały mój organizm wiele razy. Detoksy również bardzo mi pomagają – zdradziła w rozmowie z Super Expressem.

Okazuje się, że Edyta jest w stanie wytrzymać bez jedzenia nawet kilka dni.

Mój najdłuższy detoks trwał dwa tygodnie, z czego samej głodówki było pięć dni. Piłam wtedy tylko wodę i przepłukiwałam organizm. To daje szansę uporządkowania organizmu od środka, daje szansę na pojawienie się nowych krwinek, ciało nabiera witalności, dostaje tlenu, krew lepiej krąży, oczyszcza się z metali ciężkich – dodadła.

Trzeba przyznać, że to niezwykle odważna metoda i taka, na którą nie każdy jest w stanie się zdecydować. Próbowaliście detoksów i głodówek?


Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Edyta Górniak - 50. urodziny. Zdjęcia paparazzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×