Szukaj

Edyta Górniak ma powód do radości! Jej rodzina właśnie się powiększyła

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak ma kolejny powód do radości — donosi tygodnik Na żywo. Jej przyrodnia siostra, Małgorzata Jasik, urodziła drugie dziecko. Co wiadomo na ten temat?

Edyta Górniak nie może narzekać na brak pracy. Niedawno wypuściła utwór Lime, wróciła do występów na scenie, a także jest jurorką w nadchodzącej edycji programu The Voice of PolandPraca na planie wrze. Już jesienią widzowie będą mogli oglądać jej efekty. By podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, w sieci pojawiają się zdjęcia i nagrania z planu.

Na jednym z nich widać Górniak. Siedzi w fotelu jurorskim i nuci swój najnowszy singiel. Tuż obok niej Michał Szpak tańczy w rytm jej piosenki. Gdy Edyta to zauważyła, serdecznie się roześmiała i kontynuowała śpiewanie. Wideo jest już hitem sieci!

Edyta Górniak ma powody do radości. Jej siostra Małgorzata Jasik urodziła

Sporo dzieje się nie tylko w zawodowym, ale także w prywatnym życiu gwiazdy. Jak donosi Na żywo, rodzina piosenkarki niedawno się powiększyła. Jej przyrodnia siostra, Małgorzata Jasik, która na co dzień mieszka w Londynie, urodziła drugie dziecko. Informator tygodnika podaje, że Górniak tę radosną nowinę poznała jako jedna z pierwszych:

Edyta, była jedną z pierwszych osób, które otrzymały tę nowinę. Natychmiast zadzwoniła do młodej mamy i wzruszona pogratulowała jej ślicznego i zdrowego synka — zdradza bliski znajomy gwiazdy.

Na żywo podaje, że Górniak jest bardzo związana z siostrą i uważa, że jest wspaniałą matką dla pięcioletniej Amelki:

Z siostrzenicą, która stała się oczkiem w głowie sławnej cioci, bardzo się lubią. Gwiazda jest dumna z tego, że dziewczynka potrafi mówić po polsku i po angielsku, a kiedy bywa w Anglii, zawsze stara się zrobić malutkiej jakiś prezent — czytamy w tygodniku.

Małgorzacie i jej rodzinie składamy serdeczne gratulacje.


Edyta Górniak spędziła święta z rodzicami i siostrą

Edyta Górniak spędziła święta z rodzicami i siostrą

Edyta Górniak – Lime, teledysk

Edyta Górniak – Lime, teledysk

Edyta Górniak – Lime, teledysk

Edyta Górniak – Lime, teledysk

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    lew sie urodził jak ja he niby nic do rzeczy to nie ma jaki zodiak człowieka jest ale jednak coś w tym jest Edyta zdaje sie być bardziej związana z Aską Krupą niz z własną siostrą ale sam 2 siostry mam i rozumie to ze tak też sie zdarza Własciwie to wszystkiego najlepszego z tego powodu Edo niezbadane są wyroki boskie sama może też matką możesz jeszcze być po raz drugi bo też takie wypadki są na świecie trudno to sobie wyobrazić ale może lepiej nie myśleć zbyt intensywnie na ten temat bo i tak bedzie co ma być i jak ma być a Małgosie Jasik to jakbym znał osobiście takie wrazenie mam ale pewnie tylko mi sie wydaje tak albo podobna jest do kogoś z moich znajomych i dlatego mam takie wrazenie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×