Szukaj

Edyta Górniak chudnie na potęgę! W jej życiu wydarzył się dramat: „Poczułam się słabsza fizycznie”

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak straciła na wadze, ale wcale nie starała się o nową sylwetkę. W życiu gwiazdy wydarzył się dramat, który odebrał jej siły. Jej wyznanie zwala z nóg.

Edyta Górniak zdobyła się na szczere wyznanie, w którym opowiedziała o swojej diecie. A właściwie nie diecie, a efektach ubocznych, jakie zafundowały jej sytuacje, które miały miejsce w ostatnich miesiącach.

Dlaczego Edyta Górniak schudła?

Gwiazda poważnie schudła, a powodem jej metamorfozy wcale nie była dieta, sport, ani inne wyrzeczenia. W życiu Edyty wydarzyło się coś przerażającego.

Teraz już chyba nie mam za bardzo jak ukryć. Rzeczywiście bardzo mocno schudłam. I to nie dlatego, że przyjęłam jakąś filozofię, dietę, ponieważ bardzo lubię jeść, jestem smakoszem. Natomiast coś takiego się wydarzyło w moim życiu, co spowodowało wielki smutek. Ten smutek mnie wyssał – powiedziała tajemniczo w Fakcie.

Sprawdź też: Edyta Górniak gotowa na kolejny ślub! Wybrała już nawet kreację, w której pojawi się przed ołtarzem

Edyta Górniak – Sylwester 2019 TVN

Edyta Górniak – Sylwester 2019 TVN

Prawda jest taka, że diwa ma za sobą ponad 2-letnią trasę koncertową, która z pewnością była bardzo angażująca i wyczerpująca. Edyta zapewniła jednak, że to wręcz ją odbudowało. Problemy dotyczyły więc życia prywatnego gwiazdy.

Zdarzyła mi się taka historia w zeszłym roku, która mnie dosłownie wyssała energetycznie. To spowodowało, że zaczęłam tracić kilogramy. Zauważyłam to, jak musiały być zmienione wszystkie kostiumy. Też poczułam się taka słabsza fizycznie… – powiedziała wokalistka.

Z niższą wagą artystce wcale nie jest do śmiechu. Jej ciało nie jest już takie jak dawniej. I choć Edyta wygląda pięknie i szczupło, to widzi wiele wad nowej sylwetki.

W tej chwili muszę pić bardzo dużo wody, żeby ta skóra była elastyczna. Mi jest często zimno, bo straciłam dużo tej tkanki tłuszczowej. Czuje się bardziej wiotka i co dziwne, nie czuje się do końca sobą. Patrzę w lustro i coś się nie zgadza.

Sprawdź: Edyta Górniak wystawiła luksusową willę na sprzedaż! Cena? Prawie 2 miliony złotych

A co dokładnie wydarzyło się w jej życiu, że aż tak ucierpiała na tym jej kształtna figura? Edyta Górniak nie chce zdradzać szczegółów.

Nie do publicznej dyskusji – powiedziała stanowczo zapytana o to przez dziennikarza Faktu. 


Edyta Górniak – Sylwester 2019 TVN

Edyta Górniak – Sylwester 2019 TVN

Edyta Górniak na koncercie w Krakowie

Edyta Górniak na koncercie w Krakowie

Edyta Górniak w niebieskim płaszczu w drodze do DDTVN

Edyta Górniak w niebieskim płaszczu w drodze do DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×