Edyta Górniak rusza z własnym biznesem. To miejsce jakiego w Polsce jeszcze nie ma. Gwiazda zdradziła ambitny plan

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak zdradziła na Instagramie swoje plany na przyszłość. Gwiazda powoli myśli o własnym biznesie. Postanowiła ujawnić fanom, jak będzie wyglądał. W Polsce jeszcze nie ma takiego miejsca. Ma bardzo ambitne plany.

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Już od wielu lat robi zawrotną karierę sceniczną. Ponad dwie dekady temu odniosła historyczny dla Polski sukces, zajmując drugie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji. Jak do tej pory żaden reprezentant naszego kraju nie zbliżył się do jej wyniku. Po podbiciu rodzimego rynku muzycznego, przez kilka lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Tuż na początku pandemii i po wprowadzeniu obostrzeń wokalistka wróciła jednak na stałe do kraju i postanowiła osiedlić się na Podhalu. Mieszkając u podnóża gór, czuje się wręcz znakomicie. Z okien ma widok na Tatry, a przestrzeń, w której mieszka od zeszłego roku urządziła zgodnie z filozofią wschodu.

Urządziłam je w stylu minimalistycznym, zgodnie z filozofią zen […] Jestem zmęczona wpatrywaniem się w ekrany, przewijaniem, klikaniem. Za dużo tam jest informacji. To wprowadza w głowie i sercu bałagan — mówiła w rozmowie z Fleszem.

Edyta Górniak planuje otworzyć szkołę

Chociaż Edyta miała przez jakiś czas ochotę pożegnać się z Instagramem i social mediami i już nawet poinformowała o tym fanów, to zdecydowała się pozostać w sieci. Pandemia dla wszystkich jest bardzo trudnym czasem, a obostrzenia dodatkowo spotęgowały poczucie bezradności. Gwiazda postanowiła być jeszcze aktywniejsza i niemal codziennie łączyła się z fanami podczas transmisji live. Dodawała im otuchy i zdradzała swoje sposoby na radzenie sobie z rzeczywistością, w jakiej znalazł się świat.

Wcześniej sama znajdowała ukojenie podczas wyjazdów do Tajlandii. Każdego roku bowiem odwiedzała ośrodek, w którym medytowała, ćwiczyła jogę i pracowała nad duchowością i emocjami. Sama takie wsparcie chciała dać fanom w czasie obostrzeń. W ostatnim czasie bardzo zatęskniła za wyjazdami do Azji.

Nigdy w życiu nie tęskniłam tak bardzo za innym miejscem na ziemi. Za ludźmi tęskniłam wiele razy. Już od kilku tygodni myślę, ile bym oddała, żeby polecieć do mojej Tajlandii. Tak tęsknię, tak tęsknię, ludzie! Zawsze latałam na tydzień i już musiałam wracać, a teraz mogłabym się nią nacieszyć. Tak tęsknię, że aż mnie boli wszystko – powiedziała Edyta Górniak na swoim Instagramie.

Edyta zauważyła, że w Polsce zdecydowanie brakuje takich miejsc, w których mogłaby poczuć się podobnie jak w ukochanej szkole w Tajlandii. Zdradziła fanom, że myśli o tym, by samemu otworzyć ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy.

Kiedyś zbuduję tutaj moją Tajlandię. Może znajdę takie miejsce i zbuduję taką szkołę – zdradziła Edyta.

W miejscu, które stworzy, każdy będzie mógł nauczyć się medytacji, jogi, pracy nad ciałem i duchowością. Mają pojawić się tam eksperci w tych dziedzinach, a gościnnie również goście z Tajlandii. Myślicie, że taki ośrodek przydałoby się w Polsce?


Edyta Górniak je sushi widelcem

Edyta Górniak je sushi widelcem

Czy Edyta Górniak zaszczepi się na COVID?

Czy Edyta Górniak zaszczepi się na COVID?

Edyta Górniak na jachcie

Edyta Górniak na jachcie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Szkoda, że nie umie się starzeć z godnością

 • Julia pisze:

  Piękna inteligentna jak zawsze. Szczęśliwa kochająca dobre życie Edyta 💓

 • tereska pisze:

  Gość Wspaniala , piekna i utalentowana Polka , jestem pelna podziwu i szacunku dla tak madrej i oddanej Polki . Pani Edytko zycze Pani , duzo radosci i samych szczesliwych chwil

 • Gość pisze:

  Nudzi sie kobietka.

 • @ Tola pisze:

  Ty to jesteś zabawna!!! Edzia czerpie swoją tajną wiedzę z internetu, a wiemy, co tam zapodają. Ona wszystko bierze na serio i jako fakty, a nie ma żadnego wykształcenia, nawet Technikum Ogrodniczo-Pszczelarskiego nie ukonczyła, nie ma zdolności krytycznego myślenia i analizowania rzeczywistości i napływających informacji. Na instagramie robi błędy ortograficzne. To jest zwykła mitomanka, której nie chce się już śpiewać, nagrywać, ale chciałaby być dalej na topie. Ona nawet nie potrafi się dostosować do przepisów Ministra Zdrowia w czasie epidemii. To jest zwykły szur i tyle w temacie!

 • Joanna Opole pisze:

  Cudowna, wrażliwa i piękna kobieta…pozdrawiam

 • Tola pisze:

  Pani Edyta to mądra kobieta, ale nie każdy może to zauważyć, tylko ci którzy poszli dalej,,,,, a to nie wszystkim jest dane. Nazywają ją uduchowiona i śmiech,,,, ci którzy tak piszą jeszcze nie wiedzą i nigdy im nie będzie dane posiąść tych wiadomości, co posiada taka osoba.

 • Oj Górniak, Oj fani pisze:

  Ucieka wszędzie, byle jak najdalej od muzyki. Widocznie potrafi już tylko wsytępować z playbacku. Może niech jej psychofani z instagrama zamiast kłamliwie wychwalać każde jej żenujące pierdnięcie za serduszko przekażą jej cierpkie słowa prawdy. To powinien być wręcz ich obowiązek.

 • Ja pisze:

  Nie wiem czy to Włodarczyk czy Gorniak więc pozdrawiam lekarza chirurga obu pań 🙂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×