Szukaj

Edyta Górniak rozstała się z Piotrem Schrammem!

Edyta Górniak Piotr Schramm

Fotografia: ONS.

Edyta Górniak i Piotr Schramm rozstali się. Piosenkarka o ich decyzji poinformowała na swoim profilu na Facebooku. Gwiazda opublikowała długie oświadczenie, w którym napisała, że ona i jej były partner pozostają w zgodzie i nadal będą współpracować zawodowo.

Pragnę poinformować, iż oficjalnie zakończył się związek mój z Piotrem Schrammem. Oświadczenie to służyć ma ukróceniu wszelkich spekulacji i interpretacji Naszej decyzji.

 

Na przestrzeni ostatniego roku relacja Nasza przekształcała się. Uczucie moje wygasło, pozostawiając miejsce czystej Przyjaźni. Pomimo, iż w sytuacji tej, powzięliśmy decyzję o podjęciu własnych dróg życiowych, darzymy się wzajemną życzliwością, zaufaniem i wdzięcznością. Dobre relacje Nasze, oraz pełny wzajemny szacunek, pozwalają nam na kontynuowanie wspólnej pracy zawodowej przy projektach specjalnych.

 

Obserwując zainteresowanie Mediów moim życiem osobistym, w tym również tematem Naszej 4 letniej relacji z Piotrem; obserwując także próby rozwinięcia tego tematu o własne, nieprawdziwe wątki pragniemy poinformować, iż rozstanie Nasze przebiegło w zgodzie i za obopólnym zrozumieniem.

 

Bardzo proszę o nie wykorzystywanie tematu Naszego rozstania w celu podniesienia wskaźników sprzedaży i na pożytek kreowania sztucznego zainteresowania odbiorców tematem życia osobistego, ponad moje życie zawodowe. Będą wdzięczna za okazanie wobec Nas obojga szacunku i zrozumienia przez Media.

Edyta Górniak przez ostatnie miesiące zaprzeczała wszelkim informacjom, że jej związek z Piotrem Schrammem przeżywa kryzys. Para na dowód tego, że nadal są razem, pokazywała się publicznie. W marcu Super Express donosił, że prawnik wyprowadził się z domu piosenkarki. Zupełnie inne informacje opublikował w tym tygodniu magazyn Party, którego informator twierdził, że Edyta Górniak i Piotr Schramm nadal są w sobie szaleńczo zakochani. Jednak nie dało się nie zauważyć, że gwiazda coraz rzadziej mówiła o ślubie.

Na razie ślubu nie będzie. Tworzymy z Piotrem i Allanem wspaniałą rodzinę i… jest nam dobrze tak, jak jest – powiedziała w wywiadzie dla Party.

Edyta Górniak i Piotr Schramm byli ze sobą niecałe 4 lata.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×