Zrozpaczona Edyta Górniak zamknęła się w studio nagraniowym i nagrała piękną piosenkę

Edyta Górniak będzie walczyła o syna

Edyta Górniak będzie walczyła o syna

Edyta Górniak rozpacza po rozstaniu z ukochanym

Dobra fortuna znów opuściła Edytę Górniak – gwiazda, która zdawała się wychodzić na prostą i układać sobie od nowa życie w Los Angeles po raz kolejny ma złamane serce. Chociaż fani kibicowali jej i Williamowi, Allan Krupa bardzo za nim przepadał, a Joanna Krupa zaaprobowała wybór przyjaciółki, wygląda na to, że cudowny związek Górniak już się zakończył. Zrozpaczona gwiazda zamknęła się w studio nagraniowym.

Zobacz: To wręcz niewiarygodne jak Edyta Górniak wychowała sobie Williama!

Jej wpisy na Instagramie niepokoiły fanów, zwłaszcza, że diwa prosiła Boga o to, by nigdy więcej nie czuć miłości do mężczyzny. Edyta znów podzieliła się rozdzierającym serce wpisem – pokazała nagranie ze studia, na którym śpiewa piosenkę o złamanym sercu:

… więc gdy któregoś poranka znów obudziłam się sama zrozumiałam, że na końcu tej drogi zostanie być może tylko Muzyka. Czy mogę tego nie przyjąć ..? #liveinstudio#wickedgame#chrisisaak#livemusic with #chrisaiken#liveperformance#edytagorniak

Użytkownicy, którzy zawsze wiernie wspierają Górniak, próbowali ją pocieszyć:

  • a czekałam na mojego drugiego męża 10 lat. Po pierwszej porażce…….. życzę cierpliwości .sa rzeczy na które warto czekac to tak jak z Pani muzyka
  • Dziewczyno jak ja Cie podziwiam‼️???jeszcze niedawno wpadł mi w ręce jakiś stary z Tobą wywiad jak to do dezodorantu śpiewałaś jak to ze szkoły zwiałaś bo pomysł inny na siebie miałaś i jakie trudne były te początki realizacji marzeń hmm?ale jak bardzo było warto jak bardzo się udało ??✌️✌️✌️pozdrawiam serdecznie ?
  • Nigdy nie bedziesz sama…Zawsze bylismy, jestesmy i bedziemy z Toba bez wzgledu na wszystko ?

Myślicie, że udało im się podnieć Edytę na duchu?

Zobacz: Sprytny zapis w umowie z Edytą Górniak! Producenci żądają od niej ciągle tego samego: “Nie mogę z tym dyskutować”

Edyta Górniak - Opole 2017

Edyta Górniak – Opole 2017

Edyta Górniak - Opole 2017, próba

Edyta Górniak – Opole 2017, próba


Edyta Górniak - Opole 2017

Edyta Górniak - Opole 2017

Edyta Górniak, Maryla Rodowicz i Beata Kozidrak

Edyta Górniak, Maryla Rodowicz i Beata Kozidrak

Edyta Górniak - Opole 2017

Edyta Górniak - Opole 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×