Szukaj

Edyta Górniak bardzo szczerze o relacjach z matką. Ich konflikt trwał osiem lat. Jak wyglądało pogodzenie się? „Nie udawało nam się znaleźć porozumienia”

Zdjęcie (1) Edyta Górniak bardzo szczerze o relacjach z matką. Ich konflikt trwał osiem lat. Jak wyglądało pogodzenie się? „Nie udawało nam się znaleźć porozumienia”

[1/9] Edyta Górniak z mamą, Grażyną Górniak-Jasik

Zdjęcie (2) Edyta Górniak bardzo szczerze o relacjach z matką. Ich konflikt trwał osiem lat. Jak wyglądało pogodzenie się? „Nie udawało nam się znaleźć porozumienia”

[2/9] Edyta Górniak z mamą, Grażyną Górniak-Jasik

Zdjęcie (3) Edyta Górniak bardzo szczerze o relacjach z matką. Ich konflikt trwał osiem lat. Jak wyglądało pogodzenie się? „Nie udawało nam się znaleźć porozumienia”

[3/9] Edyta Górniak z ojczymem, mamą i synem w Częstochowie

Zdjęcie (4) Edyta Górniak bardzo szczerze o relacjach z matką. Ich konflikt trwał osiem lat. Jak wyglądało pogodzenie się? „Nie udawało nam się znaleźć porozumienia”

[4/9] Okładka Gali z Edytą Górniak i Allanem Krupą (2017)

Zdjęcie (5) Edyta Górniak bardzo szczerze o relacjach z matką. Ich konflikt trwał osiem lat. Jak wyglądało pogodzenie się? „Nie udawało nam się znaleźć porozumienia”

[5/9] Edyta Górniak dla Gali 600 numer. Okładka, sesja, wywiad 2017

Zdjęcie (6) Edyta Górniak bardzo szczerze o relacjach z matką. Ich konflikt trwał osiem lat. Jak wyglądało pogodzenie się? „Nie udawało nam się znaleźć porozumienia”

[6/9] Grażyna Jasik o Edycie Górniak

Zdjęcie (7) Edyta Górniak bardzo szczerze o relacjach z matką. Ich konflikt trwał osiem lat. Jak wyglądało pogodzenie się? „Nie udawało nam się znaleźć porozumienia”

[7/9] Grażyna Jasik o konflikcie Edyty Górniak z teściami

Zdjęcie (8) Edyta Górniak bardzo szczerze o relacjach z matką. Ich konflikt trwał osiem lat. Jak wyglądało pogodzenie się? „Nie udawało nam się znaleźć porozumienia”

[8/9] Edyta Górniak Gala sesja 500 numer

Zdjęcie (9) Edyta Górniak bardzo szczerze o relacjach z matką. Ich konflikt trwał osiem lat. Jak wyglądało pogodzenie się? „Nie udawało nam się znaleźć porozumienia”

[9/9] Edyta Górniak na Różach Gali 2015 zaśpiewa Tomorrow Never Dies z Jamesa Bonda

×