Make Life Harder zakpiło z przemówienia Edyty Górniak. Reakcja diwy była błyskawiczna. Jest screen prywatnej wiadomości

Edyta Górniak, Make Life Harder

Edyta Górniak, Make Life Harder

Edyta Górniak nie przeszła obojętnie obok zaczepki Make Life Harder, które zażartowało z jej wystąpienia o "reptylach, biorobotach i hybrydach". Gwiazda odpisała administratorom w prywatnej wiadomości, a ci udostępnili jej screen, opatrując go stosownym komentarzem.

Edyta Górniak, poza świetnym głosem i kilkoma przebojami, słynie z głośnego propagowania swoich odważnych poglądów, które przez wielu odbiorców traktowane są jak teorie spiskowe. Gwiazda od początku była przeciwniczką walki z pandemią koronawirusa, jaką zaproponował polski rząd. Odmówiła noszenia masek ochronnych w miejscach publicznych i zrezygnowała z wakcynacji. Jak lwica broniła swoich przekonań podczas publicznych wystąpień w social mediach. Założyła nawet wirtualną szkołę Akademia Przebudzenia, w której uczy, jak żyć w prawdzie i zaglądać w głąb siebie.

Tym razem o Edycie znów jest głośno, a wszystko to za sprawą przemowy, na jaką zdobyła się podczas Zlotu Wolnych Ludzi – Harmonia Kosmosu 2022. Artystka pojawiła się na scenie nie po to, aby uświetnić wydarzenie swoim wokalem, ale żeby podzielić się swoimi zdecydowanymi przemyśleniami. A te wywołały ferment w internecie.

Chciałabym, żebyśmy tak prawdziwie, z serca, podziękowali Matrixowi, dlatego, że dzięki niemu możemy przypomnieć sobie wartości i zapragnąć najmocniej w świecie prawdy i życia w tej prawdzie. Potrzebowaliśmy takiego wstrząsu i kopniaka, i dziękujemy im za to – powiedziała na wstępie.

Później przekonywała, że wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie.

Naprawdę, ja pracuje w show-biznesie. Wiecie, ile tam jest reptyli? Słowo daję. Nie każdy, kto wygląda jak człowiek, ma duszę. Ma tylko kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością, ze źródłem i zapomniał lub nigdy nie poczuł tej świętej energii wszelkiego stworzenia.

Zwłaszcza drugiej części wystąpienia gwiazdy uwagę zwróciło wiele serwisów satyrycznych. Powstało nawet kilka memów, których bohaterami są „reptilianie, hybrydy i bioroboty” przywołane przez Edytę. Z całej sytuacji postanowił zażartować m.in. Make Life Harder – jeden z najbardziej lubianych przez polskich internautów profili na Instagramie, który obserwuje ponad 1 milion użytkowników.

Make Life Harder żartuje z Edyty Górniak, a ona odpowiada

Popularny serwis opublikował krótki filmik z parku zabaw, na którym widać dwie osoby przebrane za dinozaury, w końcowym ujęciu jedna z nich ściąga z siebie kostium, niczym „kombinezon biologiczny”, o której wspominała Edi. Wideo opatrzono dowcipnym komentarzem:

Reptilianie się już jakoś specjalnie nie kryją.

Make Life Harder żartuje z Edyty Górniak

Make Life Harder żartuje z Edyty Górniak

Krótkie zdanie, które nawiązywało do zacytowanej powyżej wypowiedzi Górniak, zwieńczono oznaczeniem profilu wokalistki, przez co ta automatycznie została powiadomiona w prywatnej wiadomości o poście. Na jej reakcję nie musieliśmy długo czekać. Diwa już po kilku minutach odpisała administratorom, umieszczając dwie emotikony – rozbawioną do łez buźkę i ćwiczącą jogę kobietę.

Edyta Górniak reaguje na zaczepkę Make Life Harder

Edyta Górniak reaguje na zaczepkę Make Life Harder

Redakcja zamieściła screen prywatnej wiadomości od Edyty, podsumowując go w następujący sposób:

Ale widzimy, źe luźniutko.

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi ze strony diwy?


Make Life Harder żartuje z Edyty Górniak

Make Life Harder żartuje z Edyty Górniak

Edyta Górniak reaguje na zaczepkę Make Life Harder

Edyta Górniak reaguje na zaczepkę Make Life Harder

Edyta Górniak na Zlocie Wolnych Ludzi

Edyta Górniak na Zlocie Wolnych Ludzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×