Edyta Górniak nie pozostawiła krytyki wobec syna bez komentarza. Tak okazała wsparcie Allanowi i utarła nosa internautom

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak jest dumna z tego, że jej jedyny syn powoli wkracza na własną muzyczną drogę. Niestety Allan spotkał się z ostrą krytyką. Jak zareagowała na przykre wpisy?

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Ma bezdyskusyjny talent, który od lat podbija serca słuchaczy od wielu dekad. Nie może jej zabraknąć na dużych imprezach muzycznych. Tak też było w czasie Sylwestra Marzeń z Dwójką, który uświetniła swoim występem. Po raz pierwszy na scenie towarzyszył jej syn, Allan. Był to debiut 18-latka przed tak dużą publiką.

Pamiętam, jak do niego zadzwoniłam i powiedziałam, że jest taka sprawa, że reżyser zapytał, czy nie byłoby fajnie, jakbyśmy razem wyszli na scenę. Allan zapytał kiedy. Powiedziałam, że w sylwestra. Odpowiedział, że spoko. Chciał być w Krakowie ze znajomymi, ale będzie po prostu w Zakopanem – opowiedziała Jastrząb Post.

W zeszłym roku fani doczekali się pierwszych piosenek w wykonaniu syna wokalistki, który postanowił iść drogą swojej mamy. Regularnie nagrywa kolejne utwory, a najnowszy z nich wywołał lawinę krytyki. Jak na piosenkę zareagowała Edyta Górniak?

Edyta Górniak reaguje na piosenkę Allana

Edyta stara się wspierać syna w realizacji marzeń o muzycznej karierze. To właśnie dzięki niej miał możliwość nagrania pierwszego teledysku – sprezentowała mu to na 18. urodziny. Teraz przyszła pora na kolejny utwór, który wywołał ogrom kontrowersji. 26 stycznia premierę miał utwór Wow, który nagrał stawiający pierwsze kroki raper. Nie zabrakło w nim kontrowersyjnych treści.

Moja mama wychowała mnie na małe grzeczne cudo. Ale co ja mam zrobić, jak pani córka prosi, abym mówił do niej: „su*o” – rapuje Allan.

Kolejne wersy również wywołały mieszane uczucia.

Chcemy być skuci, ale nie w kajdankach. Chyba że w łóżku. Każdy to wie. Każdy to wie. Ona czepia się mnie, łapie dłoń. Nawet nie jest tak zimno, a na nosie ma szron.

Teledysk do piosenki już hula na YouTube, ale wzbudził mieszane uczucia.

  • Słucham na wyciszonych słuchawkach. Moc!
  • Mega wpada w ucho! A drugim wylatuje.
  • Weźcie zróbcie downlołda tego utworu i głęboko zakopcie. Bardzo głęboko.

Nie zabrakło też zwolenników Allana i tych, na których zarówno piosenka, jak i teledysk zrobiły ogromne wrażenie. Znacznie lepsze komentarze pojawiły się na Instagramie pod postem promującym teledysk.

Pojawiło się tam wsparcie od Edyty Górniak. Gwiazda pokazała zrozumienia, że piosenka syna wpadła jej w ucho. Zamieściła na Instagramie kilka emotikonek, które dały temu wyraz.

Słyszeliście już nową piosenkę Allana? Teledysk do Wow możecie zobaczyć poniżej.


Edyta Górniak komentuje piosenkę Allana

Edyta Górniak komentuje piosenkę Allana

Allan Krupa piosenka Wow

Allan Krupa piosenka Wow

Allan Krupa, Edyta Górniak - zdjęcia zza kulis sylwestra 2022 TVP

Allan Krupa, Edyta Górniak - zdjęcia zza kulis sylwestra 2022 TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×