Szukaj

Nowa przyjaźń w polskim show-biznesie! Nie uwierzycie z kim teraz zakumplowała się Edyta Górniak!

Edyta Górniak wyszła ze szpitala

Edyta Górniak wyszła ze szpitala

Edyta Górniak i Reni Jusis nowymi przyjaciółkami polskiego show-biznesu! Panie w ostatnim czasie często się spotykały i bardzo się do siebie zbliżyły. Komplementom jakie pod adresem diwy słała młodsza koleżanka nie było końca! Co powiedziała? 

W ostatnim czasie Edyta Górniak wiele koncertuje. Zdarza jej się mijać na festiwalach wiele koleżanek po fachu. Z niektórymi z nich utrzymuje świetne relacje, a jak donosi dzisiaj tabloid, z jedną z nich bardzo się zaprzyjaźniła!

Mowa o Reni Jusis, z którą diwa zna się nie od dziś. W minionych miesiącach los często stawiał je na swojej drodze. W zeszłym tygodniu spotkały się w Opolu gdzie obie wykonywały swoje największe hity, a w maju Edyta zaprosiła nawet koleżankę na swój koncert:

Bardzo ją cenię i jestem jej wdzięczna, że w maju zaprosiła mnie na swój koncert – wyznaje artystka w Fakcie.

Jusis nie jest raczej konfliktową osobą i o wszystkich stara się wypowiadać bardzo miło. Komplementom pod adresem Górniak nie było jednak końca:

Edyta jest ciepłą i wspaniałą osobą. Zawsze gdy się widzimy, to się interesuje mną i tym, co u mnie słychać. Ona ma ogromną empatię i nie skupia się na sobie, ale na innych – czytamy.

Z pewnością zbliżyła ich do siebie sytuacja życiowa. Po pierwsze, obie są matkami dorastających dzieci, a po drugie obie rozstały się ze swoimi mężami:

Ma ogromne poczucie humoru. Ilekroć mamy okazję, to gadamy o wszystkim, ale nie o muzyce.  Lubię spędzać z nią czas. Dużo się razem śmiejemy.

Myślicie, że to prawdziwa przyjaźń i panie będą przyjeżdżały do siebie na kawkę i herbatkę? Tego z całego serca im życzymy! W końcu fajnie jest mieć bratnią duszę nawet w pracy. 😉

Edyta Górniak opowiedziała nam o problemach z Allankiem! “Wydaje się mu, że ma już 21 lat” [WIDEO]

Edyta Górniak topless nad jeziorem! Nagranie z prędkością światła obiega sieć! Ale widoki! [WIDEO]

Edyta Górniak tuż przed występem w Opolu trafiła do szpitala. Już wiemy, czym spowodowane było zasłabnięcie gwiazdy!


Edyta Górniak i Reni Jusis, Opole 2019

Edyta Górniak i Reni Jusis, Opole 2019

Reni Jusis i Edyta Górniak – Fryderyki 2019

Reni Jusis i Edyta Górniak – Fryderyki 2019

Edyta Górniak i Reni Jusis podczas prób Opole 2019

Edyta Górniak i Reni Jusis podczas prób Opole 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×