Edyta Górniak przestrzega fanów przed wodą w butelkach: „Prawdziwa Woda występuje tylko na wolności”. Fakty, które podała, to wyższy poziom pojmowania

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak postawiła sobie za cel nauczanie ludzi o tym, jakich wyborów należy dokonywać, żeby żyć zdrowo. Tym razem zajęła się wodą. Co powinniśmy wiedzieć o tej życiodajnej substancji?

Edyta Górniak to jedna z najbardziej utalentowanych artystek w naszym kraju. Wokalistka, mimo upływu lat, wciąż ma wielotysięczne grono fanów, którzy czekają na każdą jej piosenkę i tłumnie przychodzą na koncerty idolki.

Do tego zgłębia także życie duchowe i jakiś czas temu uruchomiła Akademię Przebudzenia, dzięki której pomaga zrozumieć tajniki egzystencji swoim fanom. Stała się tym samym drogowskazem dla wielu osób. W najnowszym wpisie analizuje moc wody.

Edyta Górniak przestrzega przed wodą w butelkach

Edyta Górniak często ostatnio zabiera głos na temat zdrowia i przeróżnych teorii spiskowych. Wszyscy wiedzą, że głośno sprzeciwiała się szczepionkom przeciw COVD-19, a także podważała istnienie pandemii koronawirusa. Tym razem skupiła się na życiodajnej wodzie. Zdecydowała, że czas przestrzec fanów przed wodą w pojemnikach.

Edyta uważa, że prawdziwa woda istnieje jedynie na wolności, a woda dostępna w butelkach jest jedynie jej substytutem.

Woda – jedna z dwóch obok Krwi, Świętych substancji, których nigdy nie zdoła zastąpić żaden syntetyk i żadna technologia. Jest podstawowym pokarmem wszystkich istnień organicznych. Jest uzdrowieniem, oczyszczeniem, pożywieniem, rozpuszczeniem i pamięcią historii Ziemi. Występuje pod wieloma postaciami. Wszystkie doskonałe – zaczęła wpis.

I dodała:

(Niestety dla ludzi) Prawdziwa Woda występuje tylko na wolności. Reszta, czyli wszystkie zamknięte w na lata w butelkach, to substancje tylko złudnie podobne charakterem do Wody.

Woda to Życie. Nie można zamknąć naturalnej flory bakteryjnej w butelce, bo zgnije. Aby nie zgniła musi ulec obróbce, czyli zniszczeniu jej flory. W ten sposób powstaje substancja / substytut na podobieństwo Wody. Ma jej charakter, lecz nie ma jej struktury – przekonuje Edyta.

Z dalszej części wpisu dowiadujemy się również, jak możemy ponownie ożywić wodę:

Możesz ożywić Wodę intencją Miłości i Wdzięczności. Jeśli uzyskasz właściwy kod jej częstotliwości, zmienisz jej strukturę. Na podobnej zasadzie upraszczając, jak uruchamia się silnik od silnika — informuje Edyta.

I podsumowała rozważania:

Bez życia – nie ma Wody. Bez Wody – nie ma Życia. Na tym polega Potęga Świętości. the Power of Water – napisała.

Jak widać, misja Edyty stało się uświadamianie ludzi, co jest dla nich najzdrowsze. Jesteście fanami Górniak?


Edyta Górniak na temat wody

Edyta Górniak na temat wody

Edyta Górniak narzeka na to, że Allan dalej pali

Edyta Górniak narzeka na to, że Allan dalej pali

Edyta Górniak ma świetnie wiadomości dla fanów swojej twórczości

Edyta Górniak ma świetnie wiadomości dla fanów swojej twórczości

Komentarze

 • GośćJa pisze:

  Ma rację!!!! Woda w butelkach to destylowana trucizna i nigdy tego nie pijam i odradzam każdemu. Skład takiego płynu podobny do innych płynów chemicznych i nie posiada nic z biologii .

 • Gość pisze:

  Ta pani ma Fixum-Dyrdum i juz dawno odleciala.

 • Gość pisze:

  Z nią sie dzieje coś dziwnego. Mieć taki talent i tak potwornie go zmarnować. I dalej nie robi nicccccc…. Zupełnie nic. Leniwa dziwa.

 • Gość pisze:

  ps list od fanów na kominki na zimowy nastrój i moźe dzieci lepiej to niź pandemia nie wydaje mi się lepiej pandemia i zimne piwko przypadek nie sądze ha ha

 • Gość pisze:

  Zdrowia biznes jest biznes ma racje ale teraz dobrze sprzedaje się motorower 1000zł chrust 200zł i w to miejsce nowe drzewa i piecyki 1000zł taniej niz 1t wyngla na zime ale moźe jak będzie kosztować jak w afryce to ludzie zaczną inwestowac w studnie albo jak w holandii wyczyszczą rowy bo idą upały i to tyle

 • Zocha pisze:

  Od jutra piję wodę z kałuży, bo to przecież woda prawdziwa .

 • Gośćada pisze:

  Ta pani powinna iść do psychiatry…

 • Gość pisze:

  A woda ognista ?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×