Największym zaskoczeniem było zgłoszenie się właśnie Edyty Górniak. Komisja wybierająca kandydatów do polskich preselekcji przyznała, że udział artystki podniósł rangę konkursu. Warto przypomnieć, że Górniak zgłosiła piosenkę Grateful. Po raz pierwszy zaprezentowała ją podczas koncertu w Krakowie, który był zamknięciem jubileuszowej trasy Love2Love.
Fani są zachwyceni, jednak sama Edyta, jak na perfekcjonistkę przystało, jeszcze dopieszcza swój hit. Zobaczcie, jak pracuje w studio.