Szukaj

Edyta Górniak nie odpuści Dariuszowi Krupie! Gwiazda pozwała byłego męża o ciężkie pieniądze! “Nie chce tego tak zostawić”

Edyta Górniak pozywa Dariusza Krupę

Edyta Górniak chce podziału majątku z Dariuszem Krupą

Wygląda na to, że na wyroku problemy Dariusza Krupy wcale się nie skończyły. Mężczyzna, który niedawno rozpoczął odsiadywanie wyroku za zabicie kobiety na przejściu dla pieszych będzie musiał zmierzyć się jeszcze z byłą żoną. Edyta Górniak, która po skandalu jaki wywołał jej były mąż wywiozła Allana Krupę do Stanów Zjednoczonych by oszczędzić mu okrucieństwa ze strony mediów i rówieśników postanowiła upomnieć się o to, co należy do niej.

Piękna Górniak, która obecnie sama utrzymuje syna i zapewnia mu wszystko czego może tylko chcieć – prywatne szkoły, dodatkowe lekcje, wakacje – nigdy nie chciała nic od męża, z którym się rozwiodła, ale teraz postanowiła pozamykać zaległe sprawy. W tym, wcześniej zapomniany, podział majątku.

Chodzi o kilka milionów złotych. Dariusz sprzedał dom ze studiem nagraniowym, mieszkanie, które miało być dla syna i dwa samochody. Opróżnił też konta bankowe. Edyta nie dostała ani grosza. Co zrobił z pieniędzmi? Nie wiadomo. Na syna nie płacił. Międzynarodowe szkoły Allana, jego lekcje muzyki i wakacje finansowała sama. Ona liczy się z tym, że Dariusz jej nie spłaci, ale nie chce tego tak zostawić – podaje informator Twojego Imperium

Skończy się kolejną sprawą w sądzie?

Allan Krupa będzie miał konkurencję! Nastoletni syn polskiego artysty zamknął się w studio i nagrywa własny hit!

Edyta Górniak jest kłębkiem nerwów! Drży o przyszłość 14 letniego Allana! To będzie istny horror!

Edyta Górniak zaśpiewa dla RODZINY KRÓLEWSKIEJ! Książęca para będzie zachwycona! „To dla niej wielkie wyzwanie”


Czy lubisz Edytę Górniak?

×