Szukaj

Wiadomość o śmierci zdruzgotała Edytę Górniak. Diwa pożegnała swojego rywala

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak na Instagramie dodała poruszające zdjęcia. W ten sposób uczciła pamięć Aleksandra Doby, podróżnika, który zmarł w poniedziałek. Poznali się na planie programu Agent Gwiazdy, w którym rywalizowali o główną nagrodę.

Edyta Górniak od wielu lat robi oszałamiającą karierę. Nie tylko tworzy piosenki, w których czaruje słuchaczy czterooktawowym głosem, ale także co jakiś czas pojawia się w programach rozrywkowych. Na swoim koncie ma m.in. własne reality-show My Way. Na oczach milionów widzów przygotowywała się do egzaminu na prawo jazdy, który zdała za pierwszym razem.

Górniak, zanim dostała swój program w TVN-ie, wystąpiła w show Agent Gwiazdy 4. Z dalszego udziału zrezygnowała w drugim odcinku. Po skoku na bungee oznajmiła, że osiągnęła swój cel – wygrała ze słabościami:

Każdy z nas miał inny cel przychodząc tutaj, do tego programu, ale to co zrobiłam tutaj, przy pierwszym zadaniu – zmierzyłam się ze sobą, dla siebie już wygrałam. Nic nie jest w stanie oddać tego, co przeżyłam skacząc w przepaść. […] Wiele razy stałam nad przepaścią w życiu, ale nigdy nie skoczyłam. Aż do teraz, aż do tego programu.

Edyta Górniak żegna Aleksandra Dobę. Dodała wzruszające wpisy

Na planie Agenta Górniak miała okazję poznać bliżej innych uczestników. Wśród nich był Aleksander Doba – podróżnik i kajakarz, który jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent, wyłącznie dzięki sile mięśni. We wtorek media obiegły smutne wieści. Mężczyzna zmarł tuż po zdobyciu najwyższego szczytu Afryki, położonego w Tanzanii Kilimandżaro.

Edyta i Aleksander na planie show TVN-u załapali dobry kontakt. Ciężko było zauważyć między nimi jakąkolwiek rywalizację. Nic dziwnego, że gdy piosenkarka dowiedziała się o jego śmierci, postanowiła go pożegnać. Na Instastory dodała dwa zdjęcia z planu programu, które wzruszająco opisała. W podpisie grupowej fotografii podziękowała za życzliwość, którą otrzymywała od podróżnika:

Aleksander Doba. Bezkonfliktowy, pogodny, oddany pasji, życzliwy bez powodu. Dziękuję Ci za Twoją serdeczność Oluś.

Na drugiej fotografii zwróciła się do internatów z ważnym apelem, by doceniali chwile, gdy na ich twarzach gości uśmiech:

Ceńmy każdy wzajemny uśmiech.

Aleksander Doba miał 74 lata.


Aleksander Doba nie żyje. Edyta Górniak opublikowała wzruszające zdjęcia

Aleksander Doba nie żyje. Edyta Górniak opublikowała wzruszające zdjęcia

Aleksander Doba nie żyje. Edyta Górniak opublikowała wzruszające zdjęcia

Aleksander Doba nie żyje. Edyta Górniak opublikowała wzruszające zdjęcia

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×