Szukaj

Edyta Górniak wydała oświadczenie w sprawie wypadku Dariusza K. Powiedziała Allanowi prawdę o wypadku ojca!

Edyta Górniak i Allan

Edyta Górniak nie skomentowała sama wypadku byłego męża, Dariusza K. Poprosiła swoją asystentkę, żeby ta wystosowała oficjalne oświadczenie. Wokalistka czym prędzej pojechała na Mazury, żeby być przy swoim synku. Jak informuje Super Express, bardzo bała się, że Allan dowie się o wszystkim od kolegów lub z internetu.

Edyta na wieść o tym, że Darek spowodował wypadek, od razu pojechała do Allana na Mazury, gdzie przebywa z dziadkiem. Pojechała go wspierać i być z nim. Na razie będzie tam przez jakiś czas – napisała Anna Alexandrowicz.

Edyta Górniak i Dariusz K. byli małżeństwem 5 lat. Pobrali się nieco ponad rok po przyjściu na świat Allana – 11 listopada 2005 roku. Rozwiedli 24 lutego 2010 roku. Ich rozstanie należało do jednych z najtrudniejszych w show-biznesie. Jak nietrudno się domyślić, byli partnerzy nie chcieli pójść na kompromis w sprawie opieki nad synem.

Dariusz K. przebywa obecnie w areszcie (zobacz: Dariusz K. nie wyjdzie za kaucją. Prokuratura podjęła decyzję w sprawie jego zatrzymania). Za śmiertelne potrącenie kobiety grozi mu 12 lat więzienia (zobacz: Dariusz K. aresztowany! Był pod wpływem narkotyków! Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności). Obecna partnerka oskarżonego bardzo przeżywa całą sprawę (zobacz: Dariusz K. w ramionach ukochanej. Izabela nie wytrzymała i zasłabła! Jest pod opieką lekarzy) i nic w tym dziwnego, przecież mają 3-letnią córkę Leię.


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×