Szukaj

Edyta Górniak wyciągnie syna Zenka z tarapatów. Gwiazda zdobyła się na piękny gest

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak chce pomóc Zenkowi Martyniukowi ratować jego syna, Daniela — podaje Twoje imperium. Jeśli król disco polo się zgodzi, ma dla niego kilka cennych rad. Co donosi tygodnik?

Daniel Martyniuk stał się niechlubnym bohaterem kolorowej prasy. Dzięki krytycznym wpisom, które co jakiś czas publikuje w social mediach, na jego temat wypowiedziało się kilka znanych osób. Głos zabrali m.in. Rafał Collins i Kuba Wojewódzki. Król TVN-u poświęcił Martyniukowi miejsce w swojej rubryce w Polityce. Nie brakuje mocnych słów:

Najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy, czyli Daniel Martyniuk, ujawnił publicznie, że żona oczekuje od niego alimentów w wysokości 3 tys. zł, ale on nie zapłaci. Gdyby syn słuchał piosenek ojca, to na bank by zapłacił. A gdyby je sobie wziął głęboko do serca, to by się nie urodził – podkreślał Wojewódzki w najnowszej „Polityce”.

Edyta Górniak chce pomóc Zenkowi Martyniukowi

Zaniepokojona zachowaniem Daniela jest podobno także Edyta Górniak. Jak donosi Twoje imperium, chociaż z Zenkiem znają się tylko ze wspólnego występu na scenie, podobno gwiazda chce pomóc królowi disco polo. Informator twierdzi, że piosenkarka wie, dlaczego młody Martyniuk zachowuje się tak, a nie inaczej:

Zdaniem Edyty Daniel wpadł w pułapkę show-biznesu i nie radzi sobie z popularnością. Show-biznes to ciężka branża, sama przekonała się o tym wiele razy. Jest jej żal chłopaka. Chce mu pomóc, bo uważa go za bardzo wrażliwego człowieka, lecz właśnie ta wrażliwość jest jego wrogiem — podaje informator tygodnika.

Osoba z otoczenia muzyków zdradza, że artystka ma dla Danusi i Zenka kilka cennych rad:

Jeśli zechcą przyjąć pomocną dłoń od niej, Edyta zacznie od odbycia z Danutą i Zenkiem Martyniukami szczerej rozmowy o rodzicielstwie. Jest przekonana, że ma dla nich kilka cennych rad.

Myślicie, że zadziałają one na Daniela?


Edyta Górniak zachwycona występem Przemysława Pajdaka

Edyta Górniak zachwycona występem Przemysława Pajdaka

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×