Edyta Górniak zrobiła sobie sesję zdjęciową na plaży. W króciutkich szortach wygląda obłędnie. Tą relacją rozgrzała swoich fanów

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak wyjechała na urlop w tropiki. Gwiazda właśnie pochwaliła się fanom zdjęciami prosto z plaży. Odsłoniła nieco ciała i zachwyciła. Jak wygląda w króciutkich szortach?

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Piosenkarka 14 listopada świętowała 50. urodziny. Od kilku dekad jest obecna na scenie i nieustannie gromadzi wokół siebie nowych fanów. Wokalistka swój wielki jubileusz uczciła z wyjątkowym rozmachem. Mogła liczyć na wiele niespodzianek od fanów, którzy wręcz zasypali ją życzeniami i podarunkami.

Ona sama postanowiła wyjątkowo spędzić ten czas. Po trzech latach spędzonych w Polsce w końcu wybrała się w podróż do Tajlandii, którą uwielbia odwiedzać. Następnie pojechała na jakiś czas do Dubaju. Piosenkarka wróciła do kraju tuż przed sylwestrem. Stary rok pożegnała razem z fanami w Zakopanem. Na scenie towarzyszył jej syn, Allan. Dla 18-latka był to debiut przed tak dużą publicznością.

Pamiętam, jak do niego zadzwoniłam i powiedziałam, że jest taka sprawa, że reżyser zapytał, czy nie byłoby fajnie, jakbyśmy razem wyszli na scenę. Allan zapytał kiedy. Powiedziałam, że w sylwestra. Odpowiedział, że spoko. Chciał być w Krakowie ze znajomymi, ale będzie po prostu w Zakopanem.

Edyta Górniak pokazała zdjęcia z urlopu

Edyta długo nie wytrzymała w Polsce. Zimowa aura zdecydowanie jest nie dla niej i chociaż kocha Zakopane i polskie góry, to właśnie zdecydowała się na kolejny wyjazd. Wokalistka ma doskonały kontakt z fanami i skrupulatnie prowadzi swoje social media. W związku z tym nie omieszkała pokazać swoim fanom relacji z urlopu, który właśnie sobie zafundowała.

Gwiazda pochwaliła się w sieci zdjęciami, na których możemy zobaczyć jak wspaniale odpoczywa. Nie brakuje jej słońca, piaszczystej plaży, błękitnej wody i wysokiej temperatury.

Nic dziwnego, że 50-letnia artystka postanowiła wskoczyć w króciutkie szorty. Przy okazji odsłoniła swoje bardzo zgrabne nogi. Kadry, którym i postanowiła się podzielić, zobaczycie w naszej galerii.

Edyta Górniak o tym, jak mieszka

Gwiazda jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o tym, jak mieszka. Gwiazda nie przywiązuje się do rzeczy ani miejsc i uwielbia odkrywać świat. Przyznała, że stara się nie kupować nieruchomości na własność, ponieważ bardzo dużo podróżuje.

Ja wypożyczam. Nigdy nie kupuję nic na własność, bo nie jest to dla mnie żadna wartość, wręcz takie obciążenie, że miałabym być przywiązana do jakiegoś miejsca przez trzydzieści, czterdzieści lat. Oczywiście, zawsze szanowałam to, że ludzie potrafią wziąć kredy, po to, żeby mieć jeden dom w jednym miejscu w jednej miejscowości przez wiele lat. Ja uwielbiam odkrywać świat i wydaję pieniądze na to, żeby sobie wynajmować różne miejsca w różnych częściach świata. Miałam kiedyś kupiony swój.


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×