Edyta Górniak pokazała, co się dzieje przed jej domem w Zakopanem. Natychmiast wybiegła na zewnątrz i wszystko nagrała

Edyta Górniak

Edyta Górniak od zeszłego roku mieszka w Zakopanem. Gwiazda zdecydowała się dodać w sieci sporo zdjęć, na których pokazała, co dzieje się przed jej domem. Można pozazdrościć.

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd estrady. Wokalistka już od trzech dekad jest obecna na scenie. Nagrała ponad 200 piosenek, przy których dorasta kolejne pokolenie. Diwa cieszy się ona niesłabnącą popularnością i ciągle gromadzi wokół siebie nowych wielbicieli. Obecnie skupia się na promowaniu Akademii Przebudzenia na YouTube, w której podpowiada fanom, jak spokojnie i zdrowo żyć.

Piosenkarka z wielkim zaangażowaniem prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Bardzo aktywna stała się zwłaszcza podczas pandemii, która dla wszystkich jest trudnym czasem. Edycie tuż przed pierwszym lockdownem udało się wrócić z USA. Najpierw zatrzymała się w Krakowie, a później zaczęła rozglądać się za nowym miejscem, w którym odnalazła wymarzony spokój. Okazało się, że kupiła piękną willę na Podhalu.

Edyta Górniak pokazała, co się dzieje przed jej domem

Edyta w nowym miejscu odnalazła się znakomicie. Kupiła posiadłość swoich marzeń i codziennie może napawać się pięknem otaczającej jej natury. Nie tylko diwa cieszy się z tego, że zamieszkała u podnóża Tart. Lokalna społeczność również jest zachwycona tym, że gwiazda została ich sąsiadką. Wiadomo, że artystka szybko złapała wspaniały kontakt z sąsiadami i aktywnie angażuje w to, co dzieje się wokół niej.

Taka gwiazda w Tatrach to dla nas powód do dumy i szacunku. To piękne, że chciała zamieszkać właśnie z nami — komentuje pracownik Związku Podhalan w rozmowie z „Życiem na gorąco”.

Gwiazda zachwycała się każdą kolejną porą roku spędzoną w górach, ale to zima w tej części kraju zaczyna się najwcześniej i jest najbardziej spektakularna. Górniak właśnie pochwaliła się na Instastory pierwszymi opadami śniegu. Gdy tylko dostrzegła zmianę pogody na zimową, natychmiast wybiegła z domu i zarejestrowała nagranie, którym podzieliła się z fanami.

Górniak dodała zdjęcia i nagrania, na których zachwyca się białym puchem. Widzimy na nich zaśnieżone ogrodzenie i drzewa. Zdecydowała się także wypić poranną kawę na ośnieżonym tarasie, z którego rozciąga się niesamowity widok na Tatry, później wybiegła przed dom, by podziwiać wszystko z bliska. Oniemiała z wrażenia, gdy wokół niej zaczęły tańczyć płatki śniegu. Na jej twarzy rysowało się wielkie szczęście.

Coś pięknego, słuchajcie słońce i śnieg – mówi na nagraniu.

Zdecydowanie można jej pozazdrościć tego, co dzieje się wokół jej domu. To istna, przedświąteczna magia. Również czekacie na białą zimę i pierwszy śnieg? Z tej okazji warto sobie włączyć największy świąteczny hit Edyty – Pada śnieg.

Jeszcze niedawno Edyta mieszkała w Los Angeles. Przypomnijmy, jak wspominała imprezę, którą spędziła u Paris Hilton:


Edyta Górniak pokazała śnieg przed domem

Edyta Górniak pokazała śnieg przed domem

Edyta Górniak pokazała śnieg przed domem

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×