Edyta Górniak pochwaliła się prezentem i listem od tajemniczego adoratora. „Kocham”. Zrobiło się bardzo romantycznie

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak pochwaliła się w sieci przepięknym bukietem kwiatów od tajemniczego adoratora. Nie zabrakło też liścika z wyznaniem uczuć. Ależ to romantyczne!

Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych wokalistek w kraju. Karierę na scenie robi już od lat, a w tym czasie zgromadziła wokół siebie spore grono fanów. Ci przypatrują się nie tylko jej życiu zawodowemu, ale także prywatnemu. Diwa cały czas pojawia się na największych imprezach muzycznych w kraju, gdzie gromadzi pod sceną prawdziwe tłumy. Jednak gdy gaśnie blask fleszy, zaszywa się w swoim azylu, który znalazła na Podhalu.

Artystka kilka lat mieszkała w USA. Tuż po tym, jak w Polsce zaczęła się pandemia, postanowiła wrócić do ojczyzny. Najpierw zamieszkała w Krakowie, a później znalazła wymarzoną willę w górach. Szybko okazało się, że będzie to jej nowe miejsce na ziemi. Otoczona przyrodą i pięknymi widokami czuje się wręcz doskonale. Jest jeszcze coś, co zdecydowanie poprawia jej humor.

Edyta Górniak pokazała wyjątkowy prezent. Co dostała?

Edyta wzbudza zainteresowanie nie tylko ze względu muzykę, którą tworzy, ale także życie prywatne. Ma za sobą kilka nieudanych związków. Zdecydowanie największym echem w mediach odbiło się jej małżeństwo i rozwód z Dariuszem Krupą. Relacja z ojcem jej jedynego syna Allana zakończyła się sporym skandalem, ze względu na jego problemy z prawem, a mężczyzna od lat nie ma kontaktów z jedynakiem.

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał – zdradził Allan w rozmowie z Co za tydzień.

Wokalistka pomimo trudnego rozwodu nie zamknęła się na kolejne związki. Chociaż od dłuższego czasu uchodzi za singielkę, to właśnie pochwaliła się prezentem, który może sugerować, że jest zupełnie inaczej. Opublikowała na Instagramie zdjęcie bukietu różowych kwiatów, do których dołączony był wymowny liścik.

Dzięki Tobie wiem, jak piękne może być życie. Dziękuję, że jesteś i dzięki temu świat jest lepszy. Kocham. Pięknego dnia.

Ta publikacja na pewno sprawi, że fani zaczną dopytywać Edytę o tajemniczego adoratora. Wygląda na to, że artystka znowu jest szczęśliwa.


Edyta Górniak pokazała prezent

Edyta Górniak pokazała prezent

Edyta Górniak w Grecji

Edyta Górniak w Grecji

Edyta Górniak w Ruby Blue

Edyta Górniak w Ruby Blue

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×