Edyta Górniak jedzie na Eurowizję 2016?

Edyta Górniak będzie reprezentować nas na Eurowizji 2016?

Edyta Górniak będzie reprezentować nas na Eurowizji 2016?

Edyta Górniak na Eurowizji 2016?

Sylwester wreszcie nadszedł. Czekaliśmy na niego bardzo długo. Teraz już będziemy mogli świętować powitanie nowego roku. Jedni bawić się będą na domówkach w gronie najbliższych, inni na wielkich balach sylwestrowych. Nie zabraknie tych, którzy wybiorą się na imprezy plenerowe. W tym roku największe koncerty odbędą się w trzech miastach: Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Tysiące ludzi bawić się będzie na imprezach plenerowych. Każdy ma własny sposób na spędzenie ostatnie nocy w roku. Tym, którzy zostaną w  domach, podpowiadamy, co i gdzie obejrzeć. 

Zobacz: Sylwester 2015/2016 – kto wystąpi? Gdzie oglądać? 

Gwiazdy od dawna przygotowywały się na tę szczególną noc. Edyta Górniak postanowiła, że wystąpi w Krakowie. Artystka zaśpiewała na scenie z Glacą. Przyjaźń tych dwojga trwa już dość długo. Glaca towarzyszył Edycie podczas jej trasy koncertowej. Ma także pojawić na dwóch ostatnich występach: w Krakowie w Walentynki oraz w Warszawie. Dzisiejsze wykonanie hitu Nie było miało swoją telewizyjną premierę. W czasie, gdy artystka miała pojawić się na scenie, Glaca powiedział: 

Oto Edyta Górniak! Polska 2016! 

Czy chodziło mu o Eurowizję? Tego nie wiadomo, ale najwierniejsi fani artystki pamiętają, że Edyta rok temu walczyła o wyjazd. Czy tym razem będzie reprezentować Polskę? Oficjalne informacje powinny zostać podane już w najbliższym czasie.

Zobacz: Gwiazdy na Sylwestrze TVN w Krakowie 

Edyta Górniak będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji 2016?

Edyta Górniak będzie reprezentować Polskę podczas Eurowizji 2016?

Edyta Górniak i Glaca wystąpili podczas Sylwestra w Krakowie

Edyta Górniak i Glaca wystąpili podczas Sylwestra w Krakowie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×