Szukaj

Niepokojący wpis Edyty Górniak. Przekazała smutną dla fanów wiadomość

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak na Instagramie dodała niepokojący post. Przekazała smutną dla fanów wiadomość. Jaką i jak zareagowali internauci? 

Edyta Górniak nie ukrywa, że wiara jest ważna w jej życiu. Chociaż kilka lat temu zainteresowała się buddyzmem, a podczas podróży do Azji podobno uczyła się medytacji, to cały czas jest blisko Boga. W tym przypadku nie można mówić o nawróceniu, ponieważ piosenkarka nigdy się od niego nie odwróciła:

Jestem osobą uduchowioną i bardzo wrażliwą na piękno świata. Bardzo potrzebuję spotkać się sam na sam z Bogiem w modlitwie – mówiła w wywiadzie dla Plotka.

Edyta Górniak myśli o śmierci

Edyta Górniak z Bogiem rozmawia sam na sam. Unika zatłoczonych miejsc, czy mszy, na których gromadzi się wielu wiernych. Zamiast tego wybiera kapliczki, w których w ciszy może się pomodlić:

Nie robię tego w sposób huczny, kiedy wszyscy narzucają tempo modlitwy, jak podczas mszy zbiorowych. Tylko chodzę do kapliczek w różnych miastach na całym świecie – komentowała diwa.

Górniak jest bardzo wierząca i co jakiś czas w social mediach udostępnia wpisy, które są tego dowodem. Niedawno na jej YouTube pojawiło się  publiczne wyznanie wiary. W czwartek Edyta dodała kolejny post na Instagramie, który składnia do refleksji. Podkreśla, że nikt na ziemi nie ma prawa decydować za Boga:

Nikt na Ziemi nie ma prawa Boskiego. Nie ma wiec prawa forsować, ani odbierać poczucia godności i pięknej wartości człowieczeństwa. Nie ma także prawa ograniczać Jego rozwoju i aktywowania jego potencjału. Nie ma bowiem prawa odbierania wolnej Jego woli, nadanej przez Najświętszą Energię Wszelkiego Stworzenia, czyli BOGA♥️ Edyta Górniak.

Wcześniej na Instastory dodała wpis, który może być nieco niepokojący. Edyta podkreśla, że jeśli taka będzie decyzja, jest gotowa na odejście:

Kiedy tylko uznasz Ojcze Niebieski, że chcesz wezwać mnie do siebie, będę gotowa.

Edyta Górniak - nowy post na Instastory

Edyta Górniak — nowy post na Instastory

Zachowanie gwiazdy zaniepokoiło jej fanów. Chcąc wesprzeć swoją idolkę, pozostawili mnóstwo komentarzy:

  • Jestem z tobą Bambi… Zawsze. Jeżeli ty jesteś zawsze przy mnie to ja też będę. Nie ważne co się stanie w moim życiu – ja zawsze będę przy Tobie. Wysyłam ci ogrom miłości i uśmiechu. Będzie dobrze.
  • Kochanie.. Uśmiechnij się! To słońce świeci dla Ciebie. Przytulam ♥️
  • Kochanie…Pamiętaj jesteśmy i będziemy z tobą zawsze.

Niepokojący wpis Górniak może być dowodem głębokiej wiary i zaufania Bogu. Warto wspomnieć, że na temat śmierci niedawno wypowiedziała się też Kasia Nosowska. Ona także jest gotowa na ten dzień.


Edyta Górniak - nowy post na Instastory

Edyta Górniak - nowy post na Instastory

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Edyta Górniak w drodze na wywiad w wRealu24

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×